Gündem

Ver Mehteri.. ‘Deva Uçuyor’

DEVA Partisi lideri Ali Babacan, 31 Mart 2024 tarihinde gerçekleştirilecek Yerel Seçimler’e ilişkin kararı açıkladı.

Babacan, “DEVA Partisi önümüzdeki yerel seçimlerde, tüm ülke sathında kendi ismiyle, kendi amblemiyle, kendi adaylarıyla seçime girme kararı almıştır. Kararımız ülkemiz için, partimiz için hayırlı olsun” dedi.

HERKES KENDİ YOLUNA

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, partisinin Tüzük Kongresi’nde, yerel seçimde ‘ittifak’ yapıp yapmayacaklarına ilişkin tartışmalarına son noktayı koydu. Babacan, 31 Mart 2024 tarihinde yapılacak yerel seçimlerde, kendi adaylarını çıkaracaklarını duyurdu.

HER YERDE ADAY

Ali Babacan, söz konusu konuşmasında şunları kaydetti: “DEVA Partisi önümüzdeki yerel seçimlerde, tüm ülke sathında kendi ismiyle, kendi amblemiyle, kendi adaylarıyla seçime girme kararı almıştır. Kararımız ülkemiz için, partimiz için hayırlı olsun.”

 ANKARA’DAN ADAY

Öte yanda DEVA Partili İdris Şahin, partisinin yerel seçimlerde Ankara’da aday çıkartacağını duyurdu. Şahin, “Ali Babacan’ın memleketinde bizim aday çıkartmamamız diye bir durum söz konusu olabilir mi? Elbette ki adayımızı çıkartacağız. En güçlü bir şekilde de burada seçimin paydaşı olacağız. Bu yarışın bir ortağı olacağız” dedi.

Kaynak: Ajanslar/ Cumhuriyet

Başa dön tuşu