AKP İstanbul Milletvekili Rümeysa Kadak'la birlikte kayınvalidesini kaybeden Ravza Kavakçı'yı ziyarete giden AKP Genel Başkan Yardımcısı Betül Sayan Kaya, taziye ziyaretinin görüntülerini paylaştı. Ancak paylaşılan karede yer alan isimlerin taziye ziyaretinde gülmesi büyük tepki topladı. Bunun üzerine Kaya, yaptığı paylaşımı gelen eleştiriler üzerine sildi.

TAZİYE ZİYARETİNİ SOSYAL MEDYADA PAYLAŞTI


AKP Genel Başkan Yardımcısı Betül Sayan Kaya, AKP İstanbul Milletvekili Rümeysa Kadak ile birlikte kayınvalidesi vefat eden bir diğer AKP İstanbul Milletvekili Ravza Kavakçı'ya taziye ziyaretinde bulundu. Kaya, kişisel sosyal medya hesabından da ziyaretten bir fotoğraf paylaştı.

‘MERHUMEYE RAHMET’

Yapılan paylaşımda, "AK Parti İstanbul Milletvekilimiz Rümeysa Kadak ile kısa bir süre önce ebediyete irtihal eden AK Parti İstanbul Milletvekili Ravza Kavakçı'nın kıymetli kayınvalidesi için taziye ziyaretinde bulunduk. Merhumeye bir kez daha Allah'tan rahmet, Ravza Hanım'a sabır diliyorum" ifadeleri kullanıldı.

‘TEPKİ VAR
Ancak paylaşılan karede yer alan isimlerin taziye ziyaretinde gülmesi büyük tepki topladı. Bunun üzerine Kaya, yaptığı paylaşımı gelen eleştiriler üzerine sildi.

Kaynak: Yeniçağ

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ