Politika
23 Şubat 2019 ( 7495 görüntülenme )

Soylu'da panik: 'O ANI HAZMEDEMİYORUM'

Başta Ankara olmak üzere yerel seçim çalışmalarına bizzat dahil olan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "Kılıçdaroğlu'nun Ankara Büyükşehir Belediyesine adım atacağı ve zafer naralarıyla içeriye gireceği fotoğrafı hazmedemiyorum" dedi

Yerel seçim için saha çalışmalarına devam eden Soylu, bu kez de Trabzon'da vatandaşlara hitap etti. Hayrat ilçe merkezinde parti otobüsünün üzerinden halka hitap eden İçişleri Bakanı, Ankara'daki son duruma da değinmeden geçmedi. Ankara 10 gün boyunca çalıştığını belirten Soylu, seçimlerle ilgili şöyle konuştu;

‘ÇOK ÇALIŞIYORUM YETER Kİ ERDOĞAN ÜZÜLMESİN’

"Ben öyle yorumlar, öyle değerlendirmeler vatandaşlarımız içerisinde duyuyorum ki Ankara'da 10 gün boyunca çalıştım. Trabzon'da aynen iki gün nasıl çalışacaksam, daha zor koşullarda ve daha zor bir şekilde sabahın erkeninde 8 buçuğunda, 9'unda başladım, gecenin saat 1'inde, 2'sine kadar ve neden olduğunu biliyor musunuz? Sadece bir sebepten dolayı, Allah şahit, Cumhurbaşkanımız üzülmesin"

‘KILIÇDAROĞLU’NUN ANKARA BELEDİYESİNE GİRİŞİNİ HAZMEDİYORUM’

"Bir de hazmedemiyorum arkadaşlar. Kılıçdaroğlu'nun Ankara Büyükşehir Belediyesine adım atacağı ve zafer naralarıyla içeriye gireceği fotoğrafı hazmedemiyorum. 24 saat değil, 48 saat değil, 72 saat değil, bana bin saat çalış deseler çalışacağım" şeklinde konuştu.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, 31 Mart için uzun süre Ankara'da çalışmalar yürütmüş ve mitingler düzenlemişti. Öyle ki son anketlerde İYİ Parti ve CHP iş birliğini adayı Mansur Yavaş'ın yarışı önde götürmesi nedeniyle, mevcut aday Mehmet Özhaseki'nin adaylıktan çekilerek yerine Süleyman Soylu'nun gösterileceği kulisleri uzun süre meşgul etmişti.

Kaynak: Yeniçağ

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ