Politika
01 Nisan 2017 ( 4382 görüntülenme )

ŞOK!.. GÖKÇEK'ten Erdoğan'a 4.000.000 LİRALIK KIYAK!..

MELİH GÖKÇEK'TEN 4.000.000 LİRALIK REFERANDUM AYAĞI


Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın katılacağı toplu açılış töreni için, yarın otobüs ve metroların ücretsiz olacağını belirtti. 

Geçmişte benzerini sıklıkla gördüğümüz bu uygulamanın özel günlerde yapıldığını bilen ve çok yerinde olduğunu belirten vatandaş, "2 Nisan'da Ankara'da neden toplu taşıma ücretsiz? Günde 2 milyon kişinin kullandığı toplu taşımanın maliyetini kim karşılayacak?" diye soruyor.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Ankara’da Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın katılacağı toplu açılış töreni için, yarın otobüs ve metroların ücretsiz olacağını belirtti.

ORTALAMA 2 MİLYON YOLCU

Başkent Ankara’da toplu taşımayı günde ortalama 3 buçuk milyon kişi kullanıyor. Bu rakam pazan günü için ise 2 milyon… Yani yarınki miting için yaklaşık 2 milyon kişi şehir içinde ücretsiz yolculuk etmiş olacak. Bu da Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin en az 4 milyon lira maddi ‘kaybı’ anlamına geliyor.

Belediyenin televizyon reklamlarıyla da duyurduğu ‘ücretsiz toplu taşımayı’ Melih Gökçek Twitter’dan şu mesajla duyurdu;
melih-gokcek-tweet
Kaynak: Sözcü

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ