Genel
29 Eylül 2018 ( 2705 görüntülenme )

Nokta vuruş!.. 'AKP İSLAM'I TEMSİL ETMİYOR'

Saadet Partisi Konya Milletvekili Karaduman, gençlerin arasında deizmin yayılmasını iktidara bağladı ve çarpıcı sözler söyledi.

"AKP İSLAM'I TEMSİL ETMİYOR"


Halk TV'de Çağlar Cilara'nın konuğu olan CHP kontenjanından TBMM'ye giren Saadet Partisi Konya Milletvekili Abdulkadir Karaduman, en büyük vazifelerinin AKP'nin İslamı temsil etmediğini insanlara anlatmak olduğunu söyledi.

Karaduman, AKP'nin dine ihanet ettiğini söyleyerek deizmin yaygınlaşmasını AKP'lilere bağladı ve şu çarpıcı ifadeleri kullandı:

'AKP İSLAM'I TEMSİL ETMİYOR''

"Şu anda siyasi iktidarın İslamı temsil etmediğini insanlara anlatabilmek bizim en büyük vazifemiz. İnsanlar Müslümanların hırsızlık yapmasını, yolsuzluk yapmasını, ranta ihaleye bulaşmasını, lüksün şatafatın içinde yaşamasını aslında o dinin menşei olarak algılıyor ve dinden uzaklaşma var. Bu aslında dine yapılabilecek en büyük ihanettir". 

'BU KADAR HAKSIZLIK BU KADAR YOLSUZLUĞA RAĞMEN...'

"Ülkede gençlerin deizme kaymasıyla alakalı süreçlerin yegane sebebi hükümetin İslamı yanlış bir şekilde temsil etmesidir. Türkiye'de ne hazindir ki, İslami olarak çalışma yapan bütün kurumların iktidarın yanında bu kadar haksızlığa, bu kadar yolsuzluğa rağmen yer alması son derece üzücü."

Kaynak: cumhuriyet

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ