Politika
04 Temmuz 2020 ( 16535 görüntülenme )

MÜSİAD 'Önce Paylaştı, Apar Topar Sildi'

Sakarya’nın hendek ilçesinde bulunan havai fişek fabrikasında 4 kişinin hayatını kaybettiği ve 108 kişinin yaralandığı patlama sonrası MÜSİAD Genel Başkanı ve şube başkanları tarafından fabrikanın sahibi MÜSİAD Sakarya Şube Başkanı Yaşar Coşkun’a ‘moral yemeği’ düzenlendi. MÜSİAD’ın konuyla ilgili yaptığı sosyal medya paylaşımı gelen tepkiler sonrası kaldırıldı.

İŞÇİLER HASTANEDE PATRON YEMEKTE
Sakarya’nın Hendek ilçesindeki Coşkunlar Havai Fişek Fabrikası'nda dün meydana gelen patlamada 4 işçi hayatını kaybetti, 108 işçi yaralandı ve 3 işçiyi de arama çalışmaları devam ediyor. Karar gazetesinden Seda Çakır’ın haberine göre, 11 yılda 6 kez patlayan fabrikanın sahibi Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Sakarya Şube Başkanı Yaşar Coşkun'a patlamadan sonra destek vermek için, MÜSİAD Genel Başkanı ve Şube Başkanları tarafından 'moral yemeği 'düzenlendi.

PAYLAŞIM KALDIRILDI


Can pazarının yaşandığı facia sonrası düzenlenen 'moral yemeği' sosyal medyada tepki ve eleştirilerin odağı oldu. MÜSİAD Bursa'nın Twitter hesabından yapılan paylaşım ise tepkilerin ardından kaldırıldı.

Kaynak: Yeniçağ

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ