Reklamlar
Anasayfa » Haber
13 Eylül 2017 ( 505 görüntülenme )

ERZURUM'DAN BAHÇELİ'YE ŞOK!.. GÖNÜL BAĞIM KALMADI Dedi, İSTİFA ETTİ!..

Meral Akşener’i desteklediği için Devlet Bahçeli ile yollarını ayıran Zekai Kaya, bugün partisinden istifa ettiğini duyurdu.


Devlet Bahçeli’nin yanında yıllarca yer alan Zekai Kaya, bugün, 12 Eylül’de partisinden resmen istifa etti.

Meral Akşener’den yana tavır koyduğu günden beri MHP ile ilişiğini kestiğini ve hatta partinin kapısının önünden bile geçmek istemediğini hatırlatan Zekai Kaya, erzurumdanhaberler.com’a yaptığı açıklamada, 

"MHP İLE GÖNÜL BAĞIM KALMADI"

“Olağanüstü genel kurul için imza veren arkadaşlarım gibi, ben de ihraç edildiğimi zannediyordum. Genel Merkez bana ayrıcalıklı davranmış. Kendilerine teşekkür ediyorum. Herkes de biliyor ki, benim artık MHP ile bir gönül bağım bile kalmadı. "

"GÖNÜL BAĞI OLMAYINCA KAYDI SİLMEK LAZIMDI"

"Hal böyleyken, o partide kaydımın bulunması doğru olmazdı. İstifa edecektim, bugünü yani, Türk Milliyetçileri’ne olmadık zulüm ve işkencelerin yapıldığı 12 Eylül’ü, yani o utanç gününü de protesto etmek amacıyla bekledim. Bugün MHP’den istifa ettiğimi belirten dilekçemi il başkanlığına verdim” dedi.

Kaynak: yeniçağ

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

ZARRAB DAVASI... ABD SAVCISI'NDAN HALKBANK MÜDÜRÜ'NE AĞIR İTHAM!.. Yunanistan’dan TÜRKİYE'YE AKLA ZİYAN KINAMA!.. KUZEY KORE DURMUYOR.... ABD'YE AÇIK TEHDİT!.. 4 İlde ByLock Operasyonu! Sağlıkla Atan Bir Kalp İçin 10 Öneri! Hulisi Akar'dan Flaş Açıklama! SGK O İlaçları Ödeme Listesine Aldı! ŞOK!.. İSRAİL SURİYE'Yİ KALBİNDEN VURDU!..

Bakmadan Geçme!

KAPAT
DERİN TARİH DERGİSİNE ŞOK!