Genel
29 Aralık 2016 ( 27065 görüntülenme )

Kılıçdaroğlu'ndan KAMUOYUNA KRİTİK UYARI!

Kılıçdaroğlu: Türkiye'yi çok daha kötü günler bekliyor!


FETÖ’nün siyasi ayağının ortaya çıkarılması gerektiğini söyleyen CHP lideri, “FETÖ’cülerin CHP’ye sızdığı propagandası var. Bizim iklimimiz FETÖ’nün yeşereceği bir iklim değil” dedi.

İşte CHP liderinin o açıklamaları:

TÜRKİYE'Yİ ÇOK DAHA KÖTÜ GÜNLER BEKLİYOR!..

AKP anayasa değişikliklerini dayatmayla yapma geleneğini sürdürüyor. En son 2010 yılında yapılan değişikliğe bakalım. O zaman da çok uyardık, ‘böyle yapmayın' dedik ama dinletemedik. Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu'nun (HSYK) yapısını baştan aşağı değiştirdiler. Sonuç ortada… 

Şimdi de yapmak istedikleri değişikliklerle her şeyin çözüleceğini söylüyorlar ama emin olun çok daha kötü günler bizi bekliyor. Biz CHP olarak beş temel konuda çözüm önerisi sunduk. Hukuk, ekonomi, eğitim, dış politika ve toplumsal barış alanlarında çözülmesi gereken sorunlar atılması gereken adımlar var dedik. Dinletemedik. Şimdi bu alanlar duruyor ve hiçbirine yönelik çözüm olmayacak.

FETÖYE SAYFA SAYFA MESAJ YAYINLADILAR

FETÖ'nün siyasi ayağı ortaya çıkmadı. Bu ayağın mutlaka ortaya çıkarılması lazım. Devlet içindeki bu yapı birden ortaya çıkmadı. 

Fetullah Gülen'le görüşmeyen tek lider belki de benim. 
Rahatsızlığında gazetelerinde geçmiş olsun dileğinde bulunanlara sayfa sayfa teşekkür mesajı yayınlandı.O listenin içinde de ben yokum. Şimdi yok okuluna, dershanesine çocuğunu gönderdi, yok bankasına para yatırdı diye insanlar cezalandırılıyor. Ama cemaatin okulundan mezun olan bakan yerinde duruyor. Bunların gücü bürokrata yetiyor. Bizim iklimimiz, FETÖ'nün yeşereceği bir iklim değildir. O iklimi bulup yeşerten de kendileridir.


Kaynak:Saygı ÖZTÜRK-sözcü

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ