Genel
07 Mart 2019 ( 1974 görüntülenme )

Kılıçdaroğlu'dan uyarı: 'MİLLİ FABRİKA KATAR'A GİDİYOR'

Ankara'da muhtarlarla bir araya gelen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, tank palet fabrikasının satıldığını söyleyerek hükümeti eleştirdi. Kılıçdaroğlu, "Tank palet fabrikasını Katarlılara satıyorlar. Milliyetçi dediğiniz adam tank palet fabrikasını yabancılara satmaz." diyerek ekonomi politikalarını eleştirdi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Ankara'da muhtarlarla bir araya geldi. Kılıçdaroğlu'nun burada yaptığı konuşmadan öne çıkanlar şöyle:

'YOLA DİKİLEN AĞAÇLAR BİLE İTHAL'

"Ankara Büyükşehir Belediyesi'nin devasa bir bütçesi var. Yollara dikilen ağaçlar neden İtalya'dan geldi. Bu memlekette fidan mı yok? Bir fidanı 1 liraya almak var 500 liraya almak var. Onlar 500 liraya alıp geri kalanı cebe atıyorlar. Mansur başkanın böyle alışkanlıkları yok. "

'ASKERİ FABRİKAMIZI KATAR'A SATIYORLAR'

"Tank palet fabrikasını Katarlılara satıyorlar. Milliyetçi dediğiniz adam tank palet fabrikasını yabancılara satmaz. Silah fabrikasını yabancılara satıyorsanız orada her şey biter. Tank palet fabrikasını bugün kurmaya kalksanız değeri 20 milyar dolar." diyerek ekonomi politikalarını eleştirdi.

kaynak: yeniçağ

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ