5348 görüntülenme25 Kasım 2018
Başarılı olmanın nefret getirdiğini söyleyen sanatçı Muazzez Ersoy, "Halbuki bükemediği bileği öpmeleri gerekiyor. Ama onu bile yapmayı kendilerine yediremiyorlar. Sayın başkanımız, sayın reisimiz Recep Tayyip Erdoğan bir dünya lideri. Görmek istemeyenler görmeyebilir belki ama kör olmayan herkes görür" diye konuştu.

ERSOY: ‘AVRUPA’DAN DAHA ÖNDEYİZ’

A Haber'e açıklamalarda bulunan şarkıcı Muazzez Ersoy, "Avrupa'dan daha öndeyiz ama bugünlere gelmek hiç kolay olmadı. Sıkıntıları, zor günleri hep birlikte göğüsledik, hâlâ da göğüslüyoruz" ifadesini kullandı.

ERSOY: ‘ERDOĞAN BİR DÜNYA LİDERİ’

Ersoy, "Başarılı olmak nefret getiriyor. Dik durmak kızgınlık, öfke getiriyor. Neden? Halbuki bükemediği bileği öpmeleri gerekiyor. Ama onu bile yapmayı kendilerine yediremiyorlar. Belki insanlar farkına yeni varıyor olabilir sayın başkanımız, sayın reisimiz Recep Tayyip Erdoğan bir dünya lideri. Görmek istemeyenler görmeyebilir belki ama kör olmayan erkes görür" diye konuştu.

KASIMPAŞA’DAN TANIŞIYORLAR

Kasımpaşa’dan Tayyip Erdoğan’ın yakın arkadaşı olduğu bilinen Türk Sanat Müziği şarkıcısı Muazzez Ersoy, Erdoğan’ın cumhurbaşkanlığıyla ilgili TRT Haber’e konuşmuş ve Ersoy konuşmasına Tayyip Erdoğan’ı “Yıllarca bu güzel büyük ülkemize başbakanlık yapan ve şimdi de cumhurbaşkanı olan sayın büyüğümüz Tayyip Erdoğan beyefendiyi ve ekibini yürekten kutluyor, canı gönülden tebrik ediyorum.” Diyerek Erdoğan’ı kutlamıştı.

Kaynak: Sputnik News

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ