"Bu FETÖ’cü sevdası nedir?"MHP Genel Başkanı Basın Danışmanı Yıldıray Çiçek, sosyal medyadan yaptığı açıklamada Bülent Arınç'ın KHK ile ilgili sözlerini hedef alarak "Masum ve mazlum varsa giderilsin de bu genelleme FETÖ’cü sevdası nedir?" dedi.

‘ARINÇ’TAKİ BU FETÖ SEVDASI NEDİR’

MHP Genel Başkanı Basın Danışmanı ve Türkgün gazetesi yazarı Yıldıray Çiçek, sosyal medyadan yaptığı açıklamada Cumhurbaşkanlığı YİK üyesi Bülent Arınç'ı hedef aldı. Arınç'ın KHK ile ilgili sözlerine göndermeden bulunan Çiçek, "Masum ve mazlum varsa giderilsin de bu genelleme FETÖ’cü sevdası nedir?" ifadelerini kullandı. İşte Yıldıray Çiçek'in o paylaşımı:

‘DAMAT KURTULDU’

“Bülent Arınç kendi damadını kurtarınca bir özgüven geldi kendine..Masum ve mazlum varsa giderilsin de bu genelleme FETÖ’cü sevdası nedir?”

MHP'Lİ VEKİL CEMAL ENGİNYURT: "BİR FACİA VAR O DA SENSİN"

MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt da Arınç'ın açıklamalarına tepki göstererek "Bülent efendi!Bir facia var,o da sensin" şeklinde konuştu.Enginyurt, Twitter hesabından yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

‘KHK FACİA İSE BUNU YAPAN SİZSİNİZ’

Bülent Arınç yine döktürmüş “KHK uygulamaları bir facia,evime temizliğe gelen KHK’lı kadını gördükçe ağlıyorum" demiş. Bülent efendi!Bir facia var,o da sensin. Sayın Cumhurbaşkanım,KHK facia ise, KHK’ları çıkartan sizsiniz. Arınç ne demek istiyor takdir sizin.

NE OLMUŞTU

Cumhurbaşkanlığı YİK üyesi Bülent Arınç, katıldığı bir YouTube kanalında KHK'lar için, "Bir faciadır" değerlendirmesinde bulunarak, "Çevremde o kadar çok bu felaketi yaşayan insan var ki, ben onlara acıyorum, merhamet ediyorum. Aslında onlardan da özür diliyorum. Evime temizlik yapmaya gelen daire başkanlığından ihraç edilmiş kadını gördükçe, eşi polis ihraç edilmiş başka bir polisi gördükçe ben yerin dibine geçiyorum" ifadelerini kullanmıştı.

Kaynak: günboyu gazete

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ