Genel
19 Temmuz 2018 ( 11125 görüntülenme )

AKP'li Ünal'a JET CEVAP!

CHP'li Muharrem İnce, AKP Sözcüsü Mahir Ünal'ın Kemal Kılıçdaroğlu hakkındaki açıklamalarına cevaben bir açıklama yaptı.


ÜNAL NE DEMİŞTİ?

AKP Sözcüsü Mahir Ünal'ın bugün Kemal Kılıçdaroğlu hakkında "Biz yeni dönemde hiçbir şekilde gerilim kavga istemiyoruz. Kemal Kılıçdaroğlu tarihin çöplüğünde yerini almıştır. Artık siyasetin konusu değildir. Yakında CHP 'nin seçmenlerin delegelerin bu durumdan rahatsız olduğunu biliyoruz'' sözlerini dile getirmişti. İnce, Ünal'ın söylemlerine cevaben paylaşımında: 

'HADDİNİZ DEĞİL'

"CHP’nin liderine, kadrolarına, yönüne, toplumdaki yerine kader biçmek CHP’liler haricinde kimsenin haddine değildir. Tarihte kimin nasıl yer alacağına gerçekler ve zaman karar verir" dedi. 

BİR TEPKİ DE TEZCAN'DAN

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Bülent Tezcan, “Kılıçdaroğlu, tarihin çöplüğündedir” açıklamasında bulunan AKP Sözcüsü Mahir Ünal’a tepki gösterdi. 

"Ünal'ın bu hastalıklı dili acilen tedaviye muhtaçtır" diyen Tezcan "Şunu unutmasın ki AK Parti Sözcüsü, tarihin çöplüğü diktatörlerin yeridir. Tarihin çöplüğünde kimin olduğunu arıyorsa kimin sözcülüğünü yaptığına baksın” diye konuştu.

“CHP'nin hiçbir zaman dışarıdan dizayn edilecek bir parti olmadığını, bundan sonra da olmayacağını” dile getiren Tezcan  “CHP'nin 'ahlak tavsiyesine ve değerlendirmesine ihtiyacının olmadığını” belirtti.


kaynak:cumhuriyet

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ