Genel
06 Eylül 2019 ( 14472 görüntülenme )

AKP'ye Yakın Vuruş: 'BECERİKSİZLER'

Yenikapı'da sergilenen ihtiyaç fazlası araçlara AKP'nin sessiz kalmasına tepki gösteren Akit yazarı Ali Karahasanoğlu, "Özür dilerim Ekrem Bey. Politika sizin işinizmiş. Başkanlık sizin hakkınızmış" dedi.


AKİT: BECERİSİZLİK'

AKP'li isimlerin Yenikapı'da toplanan araçlarla ilgili sessiz kalmasına tepki gösteren Karahasanoğlu, bu kişileri beceriksizlikle suçladı ve "Bu kadar sessiz, bu kadar iftiralara cevap vermeye takati olmayanlar, bu belediyeyi yönetmeye de ehil olamazlar demek düşüyor” dedi.Karahasanoğlu, İmamoğlu'nun 'algı oluşturduğunu' söyleyerek şu ifadeleri kullandı:

'KİMSEDEN SES YOK'

"Şimdi Yenikapı’ya belediyenin hizmet araçlarını diziyor.. Mesai gününde, çalışması gereken araçları, Yenikapı’da dizdirip, algı oluşturuyor, 'Bakın makam araçları, kaç tane imiş?' diye.. Bir tane Büyükşehir’in AK Parti dönemindeki bürokratı çıkıp da, açıklama yapmıyor: 

EVDE BAKIM İÇİN TAHSİSLİ'

'Yenikapı’ya getirdiğiniz araçların şu kadarı, evde bakım için tahsisli araçlardır.. O araçlarla, hasta olan insanlarımıza evde bakım yapılıyordu. Bugün itibari ile, şu kadar hastaya gidilmesi planlanmıştı. Bunlara gidilemedi. "

'BAŞKANLIK İMAMOĞLU'NUN HAKKIYMIŞ'

'Onun için, 'Özür dilerim Ekrem Bey. Politika sizin işinizmiş. AK Partililer yolsuzluk yapmazlar ama.. Kendilerini savunmasını da beceremediklerine göre.. Başkanlık sizin hakkınızmış..' diyorum”

Kaynak: Yeniçağ

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ