7536 görüntülenme02 Ekim 2018
Habertürk muhabiri Nihat Uludağ, Bakırköy'de sürücülerin aracını yayaların üzerine sürmesini Habertürk canlı yayında skandal ifadelerle anlattı.

HABERTÜRK MUHABİRİ: CAN GÜVENLİĞİ İÇİN YAPTI

Bakırköy'de gerçekleşen olayı Habertürk canlı yayında anlatan Habertürk muhabiri Nihat Uludağ sürücünün kaldırıma çıkarak yayaları ezmesini "Panik ve can güvenliği için sürücü bunu yapmış" dedi.

DİDEM ARSLAN'DAN MUHABİRE JET FIRÇA

Didem Arslan Yılmaz da Nihat Uludağ'ın skandal ifadelerine tepki göstererek "Sürücünün can güvenliğinden daha çok içerideki kadının can güvenliğini merak ediyorum" dedi.

OLAY NEYDİ?

İstanbul Bakırköy'de bir kadını aracının içinde döven sürücüye vatandaşlar tepki gösterdi. Sürücü vatandaşların tepkisinin ardından aracını yayaların üstüne sürdü. Olay yerinden uzaklaşmak isterken ters şeride giren sürücü 5 vatandaşı yaraladı. Sürücü kaçmasına rağmen kısa süre de yakalanarak karakola götürüldü.

NELER OLDU?

İstanbul Bakırköy'de bir kadını aracının içinde döven sürücüye vatandaşlar tepki gösterdi. Sürücü vatandaşların tepkisinin ardından aracını yayaların üstüne sürdü. Olay yerinden uzaklaşmak isterken ters şeride giren sürücü 5 vatandaşı yaraladı. Olay yerine polis ekipleri sevk edildi. Sürücü kaçmasına rağmen kısa süre de yakalanarak karakola götürüldü

Olay, saat 17.45 sıralarında Bakırköy'ün en işlek caddelerinden olan İstanbul Caddesi'nde meydana geldi. İddiaya göre, bir alışveriş merkezinin önünde araç içerisinde bir kadını darp ettiği öne sürülen kişiye vatandaşlar tepki gösterdi. Bu sırada tartışma yaşandı. Bir süre sonra aracını hareket ettiren kişi direksiyonunu kaldırımdakilerin üzerine kırdı.

Soruşturma sürüyor…

Kaynak: HaberTürk/ gerçekgündem

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ