Siyaset

Erbakan Paylaştı.. ‘AKP Duman’

AKP’nin kalesi olarak bilinen İstanbul Ümraniye’de, belediyede görev yapan AKP’li 3 meclis üyesi, partilerinden istifa ederek Yeniden Refah Partisi’ne geçti. Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan geçiş yapan meclis üyelerine rozetlerini takdim etti.

ROZETLER ERBAKAN’DAN

Ümraniye Belediyesi’nde AKP’li meclis üyeleri Orçun Şekercioğlu, Osman Affan Özkan ve Mehmet Mantar, partilerinden istifa ederek Yeniden Refah Partisi’ne geçti. Yeni meclis üyelerine rozetlerini Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan taktı. Yeniden Refah, cumhurbaşkanlığı seçiminde Cumhur İttifakı’nın adayı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı desteklemişti.

SOSYAL MEDYADA PAYLAŞIM

Fatih Erbakan, X (Twitter) isimli sosyal medya platformu üzerinden konuyla ilgili fotoğraflı bir paylaşım yaptı. Erbakan, açıklamasında şunları kaydetti:

‘BİZ KATILDILAR’

“Ümraniye AK Parti Belediye meclis üyesi aynı zamanda Belediye Başkan Vekili Orçun Şekercioğlu ve kendisiyle birlikte iki meclis üyemiz daha AK Parti’den Yeniden Refah Partimize katıldılar. Kendilerine rozetlerini taktık”.

‘GRUP KURUYORUZ’

“Partimize katılımlar Türkiye genelinde büyük bir hızla devam ediyor. Bundan sonra daha da hızlanarak devam edecek. Ümraniye Belediyemizde de Yeniden Refah Partisi Meclis Grubumuz bu arkadaşlarımız sayesinde kurulmuş olacak. Partimize katılan arkadaşlarımıza, ülkemize, partimize hayırlı olsun inşallah.”

Kaynak: Ajanslar/ Yeniçağ

Başa dön tuşu