1233 görüntülenme08 Mayıs 2019
Mazbatası elinden alınan Ekrem İmamoğlu, twitter hesabından paylaştığı videolu mesajda; "#HerŞeyÇokGüzelOlacak diyerek herkesi kucaklayacağız. Demokrasi mücadelesini hiç kimseyi ayrıştırmadan, güler yüzle ve mutlulukla vereceğiz. 16 milyon insanın yüreğinde umudu ve sevinci yeşerteceğiz." dedi.

İMAMOĞLU: ‘HAKKIMIZI YEDİLER AMA BİZ ANAMIZIN AK SÜTÜ GİBİ HELALİZ’

Ekrem İmamoğlu yayınladığı videoda, “YSK bir karar verdi, hakkımızı yedi. Anamızın ak sütü gibi helal olan kazandığımız seçimi elimizden aldı. Bunları biliyoruz. Ama hesaplaşmanın vakti değil. Süreç önümüze bakmanın 23 Haziran’a hazırlanmanın vakti. Ve aynı zamanda mağduriyetimizi de anlatma vakti.Vatandaşlarımızla beraber bütün İstanbul'un oylarına talip olduğumuzu anlatma vakti.

‘HER ŞEY ÇOK GÜZEL OLACAK’

“Ben size şunu söyleyeyim her şey çok güzel olacak dedik kesinlikle olacak. Her hemşehrim, mutlaka bazı şeylere dikkat etmeli. Bu hemşehrilerim mutlaka komşusunun evine gidip iftar açmalı. Ramazanda hemşehrilerini selamlamalı. Süreci anlatmalı. Bu hemşehrilerim sosyal medyada kimseyi ayrıştıran dil kullanmayacak. Kucaklayacağız. Biz milli ve dini inançlarıyla toplumun her kesimini kucaklamaya varız dedik.”

‘BAŞIMIZA GELENLERİ ANLATIN, ANLATIN Kİ VATANDAŞIMIZ GERÇEĞİ BİLSİN’

“Ben seçilmiş belediye başkanı olarak İstanbul'un her yerini gezeceğim. Ama aynı zamanda bu seçim bir demokrasi mücadelesi. Biz demokrasi mücadelesini güler yüzle vereceğiz. Mutlulukla vereceğiz. İnsanların yüreğine umudu ve sevinci vereceğiz. Lütfen herkesten rica ediyorum. Bu akşam iftara gidin komşunuzu selamlayın. Mutlaka iftara komşunuzu davet edin. Süreci anlatın. Başka hiçbir şey yapmayın. Taşkınlık yok, ayrıştırmak yok. Rica ediyorum. İstirham ediyorum. Gönlünüz sevgi dolu olsun” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Sözcü

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ