Kadın düşmanı açıklamaları ile gündeme gelen ve kamuoyunda "Cübbeli Ahmet" olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü, ekonomideki bozukluğun nedenini kadınların çalışmasına bağladı. Daha bu konuda önce yaptığı açıklamalarına bir yenisini daha ekleyen Cübbeli Ahmet’in dikkat çeken açıklaması şöyle;

KADINLAR ÇALIŞMASIN DEDİ, KADIN DOKTORA GİTTİ


Kamuoyunda “Cübbeli Ahmet” olarak tanınan Ahmet Mahmut Ünlü, "Lalegül TV"de kadınları çok kızdıran açıklamalarda bulundu. Tepki çeken açıklamaların ardından sosyal medya Cübbeli'nin kadın bir doktor tarafından muayene edilirken çekilen fotoğrafı ile sallandı.

‘KADINLARIN ÇALIŞMASI FİTNE FESATLIK DEMİŞTİ’


Kadınların erkeklerle çalışmasının en büyük fitne ve fesat olduğunu söyleyen Cübbeli,
"Kadınların çalışması çok büyük bir fitne fesatlık. Misli yok, kadınların çalıştığı ortama erkek sinek girmeyecek. Kadınların erkek ortamında çalışması gibi bir fesat varken böyle bir memleket düzelir mi? Her şey buna bağlı; işsizlik buna bağlı, erkeklerin maaşındaki düşüklük buna bağlı, ekonominin bozukluğu buna bağlı" ifadelerini kullandı.

CÜBBELİ HASTALANINCA KADIN DOKTORA GİTTİ
Tepki çeken açıklamaların ardından sosyal medya Cübbeli'nin kadın bir doktor tarafından muayene edilirken çekilen fotoğrafı ile sallandı. Birçok kullanıcı Cübbeli Ahmet'i bahse konu fotoğrafı paylaşarak yerden yere vurdu.

Kaynak: Cumhuriyet

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haber www.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırma www.bilgeturksam.com
Video Haber www.sarizeybek.tv
Özel Haber www.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAP www.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ