4383 görüntülenme24 Kasım 2017
ARINÇ: BEN GÜÇLÜYÜM!

AKP'den uzaklaştırıldıktan sonra uzun süre sessiz kalan Bülent Arınç, Haber Türk'te katıldığı bir programda önemli açıklamalarda bulundu.

“AKP’YE MUHALİF DEĞİLİM”

Bu iddiaların safsata olduğunu ileri süren Arınç, “Bunlar, bizi yıpratmak için görevlendirilmiş bazı kişilerin uydurmasıdır. Biz muhalif değiliz. Benim için Recep Tayyip Erdoğan çok önemlidir ve benim adeta kardeşim mesabesinde gördüğüm birisidir” ifadelerini kullandı.

“BENİ KURUCULUKTAN ÇIKARDILAR”

Parti içerisinde büyük haksızlıklara uğradığını dile getiren Arınç, “Partinin üç büyük kurucusundan biri sayılan bir insanım ama partiden ayrıldıktan sonra beni kuruculuktan çıkardılar. Ve ben partinin resmi toplantılarına katılmaz oldum. Elbette kırıldım, böyle saçmalık olur mu? ifadelerini kullandı.

“BEN GÜÇLÜYÜM, O YÜZDEN BENİ YOK ETMEK İSTEDİLER”

“Sizi kim kurucu listesinden çıkardı” sorusuna ise, Arınç, “Hepsi malum belli kişiler. Baş harflerini söylesem olur mu? Onlar kendilerini biliyorlar. Parti içindekiler de biliyor onların kim olduğunu. İsimlerini söylersem iyice küçülmüş olurlar. Beni yok etmek istediler, çünkü ben güçlü bir insanım” dedi.

Kaynak: Ajanslar

kaynak:Cumhuriyet

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ