Ana Sayfa
07 Haziran 2018 ( 2943 görüntülenme )

ERDOĞAN: “Bu millet sizi mezara gömer”

Cumhurbaşkanı Erdoğan Hatay’da katıldığı temel atma töreninde “Neyi satıyorsun ya, neyi yıkıyorsun ya? Bu millet sizi mezara gömer.” dedi.


KOMÜNİSTLER...

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Hatay’da katıldığı temel atma töreninde konuştu. Erdoğan “Birinci köprüyü rahmetli Demirel yapmıştı, o zaman ki komünistler biz bunları satacağız diyordu. Özal'da satamazsınız diyordu, ikinci köprü için de öyle söyledi. Neyi satıyorsun ya, neyi yıkıyorsun ya? Bu millet sizi mezara gömer.” dedi.

'ÇOK DA İNCE DEĞİL...'

CHP'nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce'ye "Çok da ince değil" diyen Erdoğan, Saray'da muhtarlarla bir araya geleceğini "garip gurabayı" ağırlayacağını söyledi. Cumhurbaşkanı Erdoğan konuşmasında şu ifadeleri kullandı:

'BU MİLLET SİZİ MEZARA GÖMER'

"CHP onları yıkacak, öyle diyor. Biz gelince onları yıkacağız diyor. Öbürü ne diyor? Biz satacağız. Birinci köprüyü rahmetli Demirel yapmıştı, o zaman ki komünistler biz bunları satacağız diyordu. Özal'da satamazsınız diyordu, ikinci köprü için de öyle söyledi. Neyi satıyorsun ya, neyi yıkıyorsun ya? Bu millet sizi mezara gömer."

'BURASI KRALLARIN YERİ DEĞİL'

 Şimdi çıkmış Bay İnce, çok da ince değil ya. Geometrik olarak söylüyorum. Sarayı yıkacakmış. Senin genel başkanın da öyle diyordu, tıpış tıpış saraya geldi. Bak ben bu akşam orada 2500 muhtarımıza iftar vereceğim. 2500 muhtarımızla mesajımıza vereceğiz. Burası kralların değil, milletin temsilcisi muhtar kardeşlerimin yeridir." 

kaynak: yeniçağ

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haber www.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırma www.bilgeturkstrateji.com
Video Haber www.bilgeturktv.com
Özel Haber www.e-sarizeybek.com
KİTAP www.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ