Politika
12 Ağustos 2020 ( 1936 görüntülenme )

Bahçeli'ye Tavır 'Parmak Sallama'

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ile DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, yaptıkları görüşme sonrası ortak açıklama yaptı. Akşener, burada yaptığı açıklamada, Devlet Bahçeli'nin açıklamalarına da yanıt verdi. Akşener, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin bugün yaptığı açıklama ve ziyaret ile ilgili gazetecilerin sorusunu şöyle yanıtladı:

‘PARMAK SALLAMA’
"Biz hiçbir siyasi partinin genel başkanına parmak sallamadık. Sayın Bahçeli elbette görüşlerini aktarma hakkına sahiptir. Benim bunun üzerine söyleyecek bir sözüm yok."

‘BU BİR HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ’
"Bir hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdik. Önümüzdeki hafta da Gelecek Partisi’ni ziyaret edeceğiz. DEVA Partisinin kuruluş sürecinde gazeteciler hep partinin kuruluşunu nasıl bulduğumu sormuşlardı. Ben de partinin kurulmasının önemli olduğunu söylemiştim. Karşılıklı olarak partilerimizin kuruluş aşamasında yaşadıklarımızı da paylaştık. Daha sonra da memleket meselelerini ve dış politikada olanları tahlil ettik. Bizlere gösterdiği misafirperverlik için genel başkan yardımcısı arkadaşlara da teşekkür ediyorum”

MEMLEKETTE SORUN VAR, ÇÖZÜM BEKLİYOR
DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan ise şunları söyledi: "Sayın Akşener yeni yerimize bir hayırlı olsun ziyaretinde bulundu kendisine çok teşekkür ediyorum. Kendisine partinin teşkilatlanması ile ilgili kısa bilgiler sundum sonrasında ülkemizin durumuyla ilgili konuştuk. Ülkemiz her alanda çok daha iyi bir yönetime layık. Ülkemizin geleceği için çalışmak zorundayız. Vatandaşımız sorunlara çözüm bekliyor."

Kaynak: Ajanslar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ