3087 görüntülenme04 Mart 2019
1 Kasım 2015 seçimlerinde MHP lideri Bahçeli'nin AKP'ye yönelik sözleri şu şekilde;
BAHÇELİ: (1 Kasım 2015 seçimler:

‘ERDOĞAN KANDİL’İN HAVARİSİDİR’


“Pkk konuşur, AKP yapar. İmralı canisi konuşur, AKP yapar. BOP konuşur, AKP yapar. Müslüman katilleri konuşur, AKP yapar. Türk düşmanları konuşur, AKP özene özene yapar... Erdoğan sen Esad’ın kirli bir kopyası, Pensilvanya’nın eski sevdalısı, Washington’un daimi tutsağı, Kandil’in tavizsiz havarisi, Ermeni hısmı, Türklüğün yaşayan düşmanısın.”

ERDOĞAN: ‘12 Haziran 2011 seçimleri):

‘CHP MHP HDP BİRLİKTE TEZGAH KURUYOR’


“Kim var bu tezgahın içinde? CHP, MHP, BDP(bugünkü HDP) var. Başka kim var? İllegal örgütler var, emekli siyasetçiler, komplocu iş adamları var. Başka kim var? O malum medya kuruluşları, o malum yazarlar. Bitmedi. Bazı malum uluslararası yayın kuruluşları var. Ama bu tezgahın karşısında AK Parti var, millet var. Bu oyunu millet bozacak.”

ERDOĞAN: (2014 Cumhurbaşkanlığı seçimleri):

‘MHP VE PENSİLVANYA İHANET ŞEBEKESİ CHP’NİN PEŞİNDEN GİDİYOR’


“CHP, MHP, Pensilvanya ihanet şebekesi. Vagon gibi CHP’nin peşine takıldılar gidiyorlar. Kendi adayları, iradeleri yok... CHP, MHP, Pensilvanya. O zaman düzmece mahkemeler kurdular, yargılayıp idam ettiler. Biliyor musunuz Gezi olaylarında da aynı şeyi yapacaklardı. 17 Aralık’ta, 25 Aralık’ta aynı şeyi yapacaklardı”

VE BUGÜN 2019, MART YEREL SEÇİMLERİ… Aydın'da konuşan Erdoğan'ın açıklamalarından satır başları şöyle:

‘CHP HDP İYİ PARTİ SAADET, BUNLAR DÖRTLÜ ÇETE’

“CHP terör örgütü ile terör örgütünün siyasi temsilcileriyle yürüyor. Onun yanında İYİ Parti. Öbür tarafta bir de Saadet Partisi. HDP. Bunlar dörtlü çete. Beraber yürüyorlar. Biz gerçeği söylüyoruz. Siz de ittifaksınız diyorlar bizim ki Cumhur İttifakı.”

BAHÇELİ: (Şubat 2019, Milliyetçi Hareket Partisi MYK-MDK-İl Başkanları toplantısı sonrası):

‘ZİLLET İTTİFAKININ BİR NUMARALI DESTEKÇİSİ PKK’DIR’


“Terör bir beka sorunudur, aksini iddia edenler terör sevicileri, terörist işbirlikçileri, vatana kast eden ihanet lobisidir. Bugün ülkemizde, bir yanda Türk milletinin kutlu iradesinden doğmuş, ifade kudretiyle doğrulmuş Cumhur İttifakı varken, diğer yanda feyzini Türkiye düşmanlarından alıp ikbal hesabı yapan Zillet İttifakı bulunmaktadır. Zilletin bir numaralı destekçisi PKK'dır”.

‘ZİLLET İTTİFAKI BİR MİLLİ GÜVENLİK SORUNUDUR’

“CHP-HDP-İP-SP-ÖDP aynı çizgide, aynı emel ve hedefin izindedir. FETÖ ise bunlarla aynı hizadadır. Zillet İttifakı aynı zamanda bir milli güvenlik sorunu haline dönüşmüş, bir beka meselesi hüviyetine bürünmüştür.”

‘YENİLGİYE UĞRAYACAKLAR’

“Aklı Türkiye düşmanlarında olanlarla aklında sadece Türklük ve Türkiye olanlar arasındaki seçimi hüküm ve karar sahibi büyük Türk milleti 31 Mart 2019'da gerçekleştirecektir. Akılları kiralanmış, iradeleri haciz edilmiş, siyasetleri hüsranla karılmış kim varsa 31 Mart 2019'da kesif bir demokratik yenilgiye uğrayacaktır.”

Durum bu, karar sizin.

Kaynak: Ajanslar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ