Politika
14 Ocak 2018 ( 38128 görüntülenme )

ANKARA DURDU!.. BELEDİYE BAŞKANI MUSTAFA TUNA'DAN İSTİFA SİNYALİ!..

Tuna: "Annemi üzmemek için her şeyi bırakabilirim" 


Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna, CNNTürk'te katıldığı canlı yayın programında gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

Annesinin rahatsız olduğunu belirten Tuna;

"ANNEM BİR YANA, HERKES BİR YANA!"

"Annem bir yana, herkes bir yana. Annemi üzmemek için her şeyi bırakabilirim. Şu anda rahatsız biraz. Annem bana göre 25 yaşında, ben de ona göre 5 yaşındayım" dedi. 

Mustafa Tuna'nın açıklamaları şöyle:

"GEREDE PROJESİ GELİYOR"

"Ülkemizde kuraklık ciddi manada sıkıntılı bir durumda. Hem tarım hem içme suyu kullanma açısından da önemli. Fakat bizim tedbir olarak Ankara’da Kızılırmak’tan su takviyesi yapılıyor. Bu yıl sonuna doğru Gerede projesi de tamamlanmış olacak."

"25 MİLYON LİRALIK ELEKTRİK MASRAFI VAR"

"Kızılırmak suyunun kalitesiyle Gerede suyunun kalitesi arasında fark var. Su problemi kısa vadede böyle bir problem görülmüyor. Tabi Kızılırmak suyunun Ankara’ya gelmesiyle 25 milyon liralık bir elektrik masrafımız var. Bizim Gerede projesi devreye girince, yağışlar olmasını bekliyoruz. İnşallah yağışlar devam eder. Biz Kızılırmak’tan su almayı kesince aylık 25 milyon liralık tasarruf etmiş olacağız."

ANKARA’NIN SUYUNUN HOŞ BİR İÇİMİ YOK"

"Kalitesinde bir sıkıntı yok ama tadı noktasında; bu pınar suyunda, farklı farklı tatlar var. Bir çok su markası var, hepsinin de tadı farklı. Bazısı ne bileyim baklavayı sever, bazısı kadifeyi sever. Tat değişik. Bir sıkıntı yok sağlık bakımından ama hoş bir içimi yok onu da söylemek lazım."
Kaynak: Yeniçağ

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ