Politika
10 Ocak 2018 ( 4664 görüntülenme )

FLAŞ!.. BAHÇELİ'YE İLK DESTEK BAKIN KİMDEN GELDİ...

DESTİCİ: BİZ DE BU BİRLİKTELİĞİN İÇİNDEYİZ

Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, "MHP ile AK Partimizin bu birlikteliğinden, işbirliğinden en üst düzeyde memnuniyet duyduğumuzu ifade ediyorum. " diye konuştu.

BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla basın mensupları ile bir araya geldi. Toplantıda ilk olarak basın mensuplarının gününü kutlayan Destici, daha sonra kendisine yöneltilen sorulara cevap verdi.

Destici, Türkiye'de milliyetçilerin ve muhafazakarların birlikteliğinin her zaman ülkeye önemli kazanımlar sağladığını söyleyerek;

"SAADET DE GELSİN"

"Biz BBP olarak Türk milliyetçilerinin, muhafazakarların, maneviyatçıların birlikteliğinden işbirliğinden memnuniyet duyduğumuzu, bunu desteklediğimizi, bu işbirliğinin yanında olduğumuzu güçlü bir şekilde ifade etmek istiyorum. Hatta bu birlikteliğe Saadet Partimizin de katılmasını da arzu ettiğimi ifade etmek istiyorum. "

"BİZ DE İŞİN İÇİNDEYİZ"

"İnşallah önümüzdeki süreçte bu birliktelikler, işbirlikleri daha müşahhas bir hale gelecektir. Türkiye'miz, ülkemiz, milletimiz içinde çok olumlu sonuçların doğmasına da sebep olacaktır. Biz de bu süreç içerisinde Cumhurbaşkanımızla, AK Parti'yle iki kere görüşme yaptık." 

"BİZ DE İTTİFAK İSTİYORUZ"

"Neticede biz BBP olarak başından beri seçim ittifaklarının yasal hale getirilmesini ve partilerin gayri yasal bir şekilde ittifak yapmak zorunda bırakılmamalarını, bunların önünün açılmasının seçimlerde işbirliği yapmasının ülkemiz, milletimiz ve devletimiz için hayırlı olduğunu bu konuda BBP olarak gerekli adımları atacağımızı uzak durmayacağımızı açık ve net bir şekilde dile getirdik."

"BİZ DE BU BİRLİKTELİĞİN YANINDAYIZ"

" MHP ile AK Partimizin bu birlikteliğinden, işbirliğinden, yakınlaşmasından en üst düzeyde memnuniyet duyduğumuzu ifade ediyorum. BBP bugüne kadar olduğu gibi bu birlikteliğin yanındadır ve bu birlikteliğe katkı sunmaya devam edecektir" dedi.

Kaynak: Cnnturk

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ