Politika
05 Aralık 2017 ( 5234 görüntülenme )

ZARRAB'I AKLAYAN VEKİLLERİN LİSTESİ AÇIKLANDI!..

KILIÇDAROĞLU: İŞTE ZARRAB'I AKLAYAN AKP'Lİ VEKİLLER

CHP Grup Başkan Vekili Özgür Özel'in "Salı günü büyük bomba patlayacak" açıklamasının ardından gözler CHP lideri Kılıçdaroğlu'na çevrilmişti. 

Kılıçdaroğlu, grup toplantısında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Kılıçdaroğlu, bazı AKP'li milletvekillerinin rüşvet alan bakanları ve Reza Zarrab'ı akladığını öne sürdü.

Kılıçdaroğlu, iddiada bulunduğu vekillerin isimlerini tek tek açıkladı, işte o açıklama:

“ZARRAB’I KİM AKLADI”

“Oturdular bakanlar getirdiler, önünde diz çöktü bakanlar, plaketler verdiler. İtiraz edildi, rüşvet çarkı çıktı ortaya. Meclis’te komisyon kuruldu. AK Partinin milletvekilleri rüşvet alan bakanları akladılar. Rüşvet alan bakanların yüce divana gitmesini engellediler. Kimdi bu milletvekilleri? "

“İŞTE ZARRAB’I AKLAYAN MİLLETVEKİLLERİ”

“Hakkı Köylü, Kastamonu milletvekili. Sahtekarı aklayan bir kişidir. Yılmaz Tunç, Bartın milletvekili.Kemal Şerbetçioğlu, Bursa milletvekili. İlknur İncegöz, Aksaray milletvekili. İsmet Su, Bursa milletvekili. Bilal Uçar, Yusuf Başer, Ayşe Türkmenoğlu, Konya milletvekili. “

“ZARRAB’IN ÖNÜNE YATTILAR”

“Ben bunlara denmiştim ki “siz Rıza Sarraf’ın önüne yatıyorsunuz” Şimdi yattığınızı daha iyi görüyorsunuz daha iyi görüyorsunuz değil mi? Benim haklı çıktığımı daha iyi görüyorsunuz değil mi? Ve yurtdışına çıkış yasağını kaldırdılar. Bu nasıl devlet anlayışıdır?"

“SENİN HÜKÜMETİN TÜRKİYE CUMHURİYETİ DEVLETİ’NE İHANET ETTİ”

“Ben Recep Tayyip Erdoğan’a söylüyorum. Bu sahtekarlığın yaptığı dolandırıcılık, bakanlarına verdiği rüşvet. Senin önüne konuldu. Sen ne yaptın? Sen bu dosyayı kapattın? Sen sahtekarlığı görmezden geldin. Şimdi casusmuş efendim, e zaten casus, zaten sahtekar. 

Bu bilgileri kim verdi? Bu bilgilerin tamamını senin bakanların, yani senin hükümetin verdi. Senin hükümetin Türkiye Cumhuriyeti Devleti’ne ihanet etti. Bütün sırlarını götürüp Sarraf’a teslim ettiler.” Kaynak: Yeniçağ

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ