Gelecek Partisi Genel Başkanı Selçuk Özdağ, uğradığı silahlı saldırıyla ilgili “Bu hareketin delisi çoktur, Talimat falan dinlemezler...” açıklaması yapan MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın’a “Sırça köşklerde oturanlar başkasının evine taş atarken ‘delilerine’ çok güvenmesinler” yanıtı verdi.

‘BEDELİ ÖDENDİ’
Gelecek Partisi Genel Başkanı Selçuk Özdağ dün kimliği belirsiz grup tarafından silahlı saldırıya uğradı. Özdağ, saldırıyla ilgili yaptığı açıklamada MHP lideri Devlet Bahçeli ile eski açıklamalarına dikkat çekti. Özdağ, Bahçeli ile ilgili attığı tweetleri tekrar paylaşarak “Bu tweetlerin bedeli ödenmiştir” dedi. 

SEMİH YALÇIN ‘BU HAREKETİN DELİSİ ÇOKTUR’

MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın ise saldırı hakkında “Bu hareketin delisi çoktur talimat falan dinlemezler... Bakın biz 80 öncesinin içinden geldik. Saldırı, şiddet bunları bizzat yaşamış ve çok acılar çekmiş insanlarız. Şiddet kesinlikle yanlış ve gayrimeşru bir yöntem. Bırakın böyle bir saldırının arkasında olmayı tamamen bu saldırının karşısındayım... Ben çok sert mücadele ederim ama sosyal medya üzerinden mesajlarla ya da gerekiyorsa mahkemede hakkımı ararım ve hesap sorarım. Biz kalemle ve dil ile mücadele ederiz. Şiddetle bizim işimiz olamaz. Ama 6 milyon oy almış bir lidere haksızca saldırana da en ağır sözlerle cevabını veririm” ifadelerini kullandı.

Özdağ, Yalçın’a Twitter üzerinden yaptığı paylaşımla yanıt verdi:

‘DELİLERİNİZE GÜVENMEYİN’
“Camdan evlerde, sırça köşklerde oturanlar başkasının evine taş atarken “delilerine” çok güvenmesinler. Zira bir akıllı bin delinin hakkından gelir. Siz herkese her şeyi diyecekseniz ama başkaları size hep temenna mı sunacak? Hayırdır sn. devletlular! siz ağa mısınız bey misiniz?”

YENİÇAĞ’DAN ÇOK SERT TEPKİ
Öte yanda Yeniçağ Gazetesi İmtiyaz Sahibi Ahmet Çelik, gazetemiz yazarı Orhan Uğuroğlu ve Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ'a yapılan hain saldırıya çok sert bir mesajla yanıt verdi. Ahmet Çelik, Uğuroğlu ve Özdağ’a gerçekleştirilen hain saldırının ardından sert bir mesaj yayınladı. Çelik, mesajında şu ifadeleri kullandı:

‘YİNE İTLERİNİ SOKAĞA SALMIŞLAR’
“Gazetemiz Yeniçağ'ın Ankara Temsilcisi usta gazeteci Sn. Orhan Uğuroğlu ve Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Sn. Selçuk Özdağ'a saldırmışlar. Söyleyecek sözü olmayanlar Yine itleri sokağa salmışlar!

Kaynak: Cumhuriyet/ Yeniçağ

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haber www.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırma www.bilgeturksam.com
Video Haber www.sarizeybek.tv
Özel Haber www.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAP www.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ