Politika
18 Ocak 2018 ( 13081 görüntülenme )

FLAŞ!.. İYİ PARTİ AÇIKLADI... ANKETÇİLER DUMAN!..

Koray Aydın: Oyumuzu yüzde 20'nin altında gösterenler yalan söylüyor

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Aydın, partinin oylarını yüzde 20'nin altında gösterenlere sert çıktı.

İYİ Parti'nin oy oranının yüzde 20'nin altında gösterildiği anketlere itibar edilmemesi gerektiğine dikkat çeken Aydın, "Oyumuzu yüzde 20'nin altında gösterenler yalan söylüyor" dedi.


Koray Aydın'ın açıklamalarından öne çıkanlar şu şekilde:

"OYUMUZ YÜZDE 20'NİN ÜZERİNDE"

"Televizyonlarda anket konuşanların dili tutuldu. Bazılarıysa yalan söylemeye devam ediyorlar. Ben size gerçekleri söylemeye geldim. Çünkü şu 2 buçuk aylık İYİ Parti'nin oy oranını artık yüzde 20’nin altında diye kimse konuşmasın. Öyle bir yukarıya doğru gidiyor ki benim bu söylediklerimi zamanı geldiğinde hatırlayın. 

Seçim akşamı sandıklar açıldığında herkes bu İYİ parti bu kadar oyu nereden aldı diye şaşıracak. Çünkü İYİ parti bu zalim düzene karşı baş kaldıran, korkmayan insanların bir araya gelerek kurdukları bir parti."

"ALLAH'A ŞÜKÜRLER OLSUN MAYA TUTTU"

"Herkes artık bir şeyler yapmak gerekli diyerek İYİ partide taşın altına elini koydu. İYİ Parti Türk milletinin bütün unsurlarının bir araya gelebileceği bir zemin oluşturdu. Bu yeni zemin her türlü parti diktatoryasından kurtularak nereye gidiyor bu işin hali diyerek bir araya gelerek oluşturdukları siyasal harekettir.

 Allah'a şükürler olsun bu maya tuttu. Göreceksiniz Türkiye’nin geleceğine yön verecek olan bu siyasi hareket Cenab-ı Allah da nasip edecek bizi iktidara taşıyacak."
Kaynak: Yeniçağ

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ