Genel
21 Haziran 2017 ( 4894 görüntülenme )

Vay be!.. Bozdağ Bahçeli'ye Resti FENA ÇEKTİ!..

BOZDAĞ: PARTİ İÇİ HESAPLAŞMALARINIZA ADALETİ ALET ETMEYİN

MHP kongresinin iptaline gösterilen tepkilerin ardından konuşan Adalet Bakanı Bozdağ, "Siyasal hesaplaşmanız varsa gidin o hesaplar kiminle ilgiliyse orada görün ve orada çözün. Buna Türkiye'nin yargısını alet etmeyin" dedi.

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, yargıya yönelik eleştirilere ilişkin, "Parti içinde sıkıntınız varsa, kongre tartışmalarını gölgelemek istiyorsanız onu gidin partinizin içinde çözün. Başka başka hesaplarınız varsa gidin o hesaplar kiminle ilgiliyse orada görün ve orada çözün. Buna Türkiye'nin yargısını alet etmeyin." dedi.

Bozdağ, İstanbul Bölge İdare Mahkemesi'nde düzenlenen ve bir dizi açılışı içeren etkinlikte yaptığı konuşmada, yargıya yapılan eleştirilere değindi.

Bütün kesimlere çağrıda bulunan Bozdağ, şöyle devam etti:

"PARTİ İÇİ HESAPLAŞMALARINIZA ADALETİ ALET ETMEYİN"

"Hesaplaşmanız varsa, siyasal hesaplaşmanız varsa gidin o hesabınızı siyasetin ön gördüğü usullerde görün. Parti içinde sıkıntınız varsa, kongre tartışmalarını gölgelemek istiyorsanız onu gidin partinizin içinde çözün. Başka başka hesaplarınız varsa gidin o hesaplar kiminle ilgiliyse orada görün ve orada çözün. Buna Türkiye'nin yargısını alet etmeyin. Buna yüce bir değer olan adaleti lütfen ama lütfen alet etmeyin. Kendi parti içi hesaplarına veya Türkiye'nin siyasal dengeleri bakımından bir hesaba adaleti kurban edenler adalete de yargıya da milletin hukuka olan inancına da en büyük zararı vermektedirler."

Kaynak: Yeniçağ

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ