4334 görüntülenme 14 Ocak 2022
Her hafta Kanal 42 Televizyonu’nda yayınlanan Muhammed Okur ile Reaksiyon programının bu haftaki konuğu Eski Ak Parti Milletvekili, Gelecek Partisi Kurucular Kurulu Üyesi Ömer Ünal oldu. Ünal, Türkiye gündemi ve AK Parti ile alakalı açıklamalarda bulundu. Muhammed Okur’un AK Parti’nin geleceğini nasıl görüyorsunuz sorusu üzerine Ünal, şöyle konuştu;

‘SEÇİMİ KAYBETTİĞİ GÜN DAĞILMA SÜRECİNE GİRECEK’
“AK Parti ilk seçimde, cumhurbaşkanlığını ve meclis çoğunluğunu kaybettiğinde Anavatan Partisi’nin dağılma sürecinden çok daha hızlı dağılma sürecine girecek. Çünkü menfaati gereği orada olan insanlar, bir dakikada bırakırlar, iki dakika bile düşünmezler. Aktif siyasetçilerden bahsediyorum. Türkiye’de ilk seçimle beraber AK Parti iktidarı kaybettiği andan itibaren dağılma sürecine girer. Bu benim gözlemim.”

‘VATANDAŞIN BİR BEKLENTİSİ KALMADI’
“ Vatandaşın bize ifade ettiklerini de söyleyeyim, yıllarca AK Parti’ye emek vermiş biri olarak söylüyorum bugün vatandaş ıstırap içinde. Vatandaş artık AK Parti’den bir beklentisinin kalmadığını il ve ilçelerde ifade ediyor. AK Parti artık vatandaşa temas etmiyor ve vatandaşın derdiyle dertlenmiyor.” dedi.

Kaynak: Yeniçağ

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haber www.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırma www.bilgeturkstrateji.com
Video Haber www.bilgeturktv.com
Özel Haber www.e-sarizeybek.com
KİTAP www.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ