Reklamlar
Anasayfa » Haber
17 Temmuz 2017 ( 1467 görüntülenme )

"ÜLKÜCÜYÜZ" DEDİLER... MHP'DEN TOPLUCA İSTİFA ETTİLER!..

DENİZLİ'nin Baklan İlçesi'nde MHP ilçe yönetim kurulu üyelerinin de aralarında bulunduğu 25 kişi partilerinden istifa etti.

MHP Baklan İlçe Başkanı Bekir Dağ, bazı yönetim kurulu üyeleri ve belediye meclis üyelerinden İlhami Sansar ile Ahmet Kırar'ın da aralarında bulunduğu 25 kişi, MHP'den istifa ettiğini açıkladı. 


İstifa edenler arasında MHP'den önceki seçimde ilçe belediye başkanı adayı olan Hakan Orhan ile eski ilçe başkanı olan Nadir Demirdöver de bulunuyor. Görevi ve partisinden istifa eden İlçe Başkanı Bekir Dağ, MHP Genel Merkezi'nin politikaları ve yaptıklarını tasvip etmedikleri için gönülden bağlı olduğu MHP'den istifa ettiklerini ancak, ülkücü kimliklerinin devam edeceğini açıkladı. Partilerinden istifa eden belediye meclis üyelerinin ise görevlerine bağımsız olarak devam edeceği bildirildi.

kaynak:dha

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Silopi'de Kaza: 8 Polisimiz Yaralı İşte Gezici'nin Son Anketi AKP'ye Şok ! Türk Ordusu'na kumpas kuranlar yargılanmalıdır! Ağır Acı... Şehidimizin Bu Son Mesajı Yürekleri Burktu!.. Taşnak PKK'dan Sivillere Yaylım Ateşi! Atatürk'ün Çocuklar ve Gençler İçin Söylediği 15 Güzel Söz! KAMUOYU ANKETİNDE SON DURUM! PKK'ya Özel Üretim Silah Desteği

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Terör Örgütünden Öğretmenlere Bildirili Tehdit