Reklamlar
Anasayfa » Haber
17 Temmuz 2017 ( 1493 görüntülenme )

"ÜLKÜCÜYÜZ" DEDİLER... MHP'DEN TOPLUCA İSTİFA ETTİLER!..

DENİZLİ'nin Baklan İlçesi'nde MHP ilçe yönetim kurulu üyelerinin de aralarında bulunduğu 25 kişi partilerinden istifa etti.

MHP Baklan İlçe Başkanı Bekir Dağ, bazı yönetim kurulu üyeleri ve belediye meclis üyelerinden İlhami Sansar ile Ahmet Kırar'ın da aralarında bulunduğu 25 kişi, MHP'den istifa ettiğini açıkladı. 


İstifa edenler arasında MHP'den önceki seçimde ilçe belediye başkanı adayı olan Hakan Orhan ile eski ilçe başkanı olan Nadir Demirdöver de bulunuyor. Görevi ve partisinden istifa eden İlçe Başkanı Bekir Dağ, MHP Genel Merkezi'nin politikaları ve yaptıklarını tasvip etmedikleri için gönülden bağlı olduğu MHP'den istifa ettiklerini ancak, ülkücü kimliklerinin devam edeceğini açıkladı. Partilerinden istifa eden belediye meclis üyelerinin ise görevlerine bağımsız olarak devam edeceği bildirildi.

kaynak:dha

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

MUĞLA'DA TEHLİKELİ YANGIN!.. SİT ALANLARI DEĞİŞİYOR! Tırnak Mantarının Belirtileri Nelerdir? Erdoğan ABD'ye Gidiyor! FLAŞ!.. KATAR VAKASINDA BÜYÜK FİLM!.. ŞOK!.. BASRA KÖRFEZİ'NDE ABD'DEN KATAR ÇIKIŞI... ARAPLAR'dan TÜRKİYE'ye ŞAŞIRTICI MESAJ!.. METEOROLOJİDEN SON TAHMİNLER!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Suriye’de Camiye Hava Saldırısı!