Reklamlar
Anasayfa » Haber
21 Nisan 2017 ( 35015 görüntülenme )

TÜSİAD'DAN HÜKÜMETE ŞOK MESAJ!..

TÜSİAD: ŞÜPHE OLUŞTU

TÜSİAD Başkanı Erol Bilecik, Ege Genç İşadamları Derneği (EGİAD) tarafından düzenlenen 72. Ege Toplantısı'nda referanduma ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

TÜSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Erol Bilecik, hukuk, demokrasi ve özgürlükler ülkesi olmanın Türkiye için elzem sayıldığını açıkladı.

Toplantıda Anayasa referandumuna değinen Başkan Bilecik, seçim güvenliğinin işleyen bir demokrasinin olmazsa olmazı olduğunu kaydetti. 

"TARİHİN EN ÖNEMLİ SEÇİMİNDE ŞÜPHE OLUŞTU"

Bilecik, "Türkiye'nin sahip olduğu olumlu karnenin kesinlikle değişmemesi gerekiyordu. Tarihimizin en önemli seçimlerinden birinin seçim güvenliği anlamında zedelenmesi üzücü oldu. Daha önümüzde onlarca seçim olacak. Ama oluşacak şüphe, seçimlerden bile daha önemli olacak. Böyle bir mirasa sahip olduk. Umarım bu önümüzdeki günlerde farklı bir değişime uğrar" ifadelerini kullandı.
TÜSİAD: "Seçim güvenliği zedelendi"
Kaynak: Yeniçağ

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Flaş! Turizm Sektörüne İyi Haber! Türk Yurdu ve Türk Milleti'ne Karşı Ahlaksız İttifak! ŞOK!.. ABD'DEN YAKIN TARİHİN EN AĞIR MEZHEP KIŞKIRTMASI!.. 2 Yıllık Dava da Bir Erteleme Daha Tırnak Batması Neden Olur? İlber Ortaylı’dan ‘fetih şöleni’ değerlendirmesi Bahçeli Ekibi'nden KURULTAY'a ÇENGEL! Özge Uzun TRT’den Kovuldu

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Başbakan Yıldırım ile Bahçeli Çankaya’da görüştü!