Reklamlar
Anasayfa » Haber
21 Nisan 2017 ( 34988 görüntülenme )

TÜSİAD'DAN HÜKÜMETE ŞOK MESAJ!..

TÜSİAD: ŞÜPHE OLUŞTU

TÜSİAD Başkanı Erol Bilecik, Ege Genç İşadamları Derneği (EGİAD) tarafından düzenlenen 72. Ege Toplantısı'nda referanduma ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

TÜSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Erol Bilecik, hukuk, demokrasi ve özgürlükler ülkesi olmanın Türkiye için elzem sayıldığını açıkladı.

Toplantıda Anayasa referandumuna değinen Başkan Bilecik, seçim güvenliğinin işleyen bir demokrasinin olmazsa olmazı olduğunu kaydetti. 

"TARİHİN EN ÖNEMLİ SEÇİMİNDE ŞÜPHE OLUŞTU"

Bilecik, "Türkiye'nin sahip olduğu olumlu karnenin kesinlikle değişmemesi gerekiyordu. Tarihimizin en önemli seçimlerinden birinin seçim güvenliği anlamında zedelenmesi üzücü oldu. Daha önümüzde onlarca seçim olacak. Ama oluşacak şüphe, seçimlerden bile daha önemli olacak. Böyle bir mirasa sahip olduk. Umarım bu önümüzdeki günlerde farklı bir değişime uğrar" ifadelerini kullandı.
TÜSİAD: "Seçim güvenliği zedelendi"
Kaynak: Yeniçağ

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Silivri'de fabrika yangını (Geniş haber) GAZİANTEP'TE ŞAMİL TAYYAR'DAN KÖTÜ HABER AKP Hükümeti Bakınız Başika İçin Ne Dedi! Der Spiegel: IŞİD’i anladık ama PKK’yı niye vurdunuz? Bu Siyasi Bir Çöküş; Sadece Silah Değil, Cihatçıları da taşımışlar! Rus uçağı Sınırı İhlal Etti Davutoğlu'ndan açıklama: Türkiye Suriye'ye müdahale edecek mi, diye sordular... AKÇAKALE'de ALARM!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
TSK'da ŞOK DALGA!