Adı Sabri Gündüz... 33 yaşında. FETÖ’cülerin 15 Temmuz 2016’daki darbe girişimi sırasın­da sokağa çıktı, hainlere “dur” diyenlerden biri de oydu. Darbe­cilerin kurşunlarıyla yaralandı. Tam 47 ameliyat geçir­di. 47’nci ameliyatta sağ bacağı kesildi.

YAZIKLAR OLSUN

Şimdi, son günlerde yaşanan FETÖ tahliyeleri, KHK tartışmaları ve mücadelenin sulandırılmasına isyan eden Gazi Sabri Gündüz: "3.5 yıldır çekmediğim zorluk kalmadı. FE­TÖ’cü teröristlere gösterilen say­gı bize gösterilmedi. Tahliyeler bu konuda haklı olduğumu anlatmaya yeter. Yazıklar olsun" dedi.

HAKKIMI HELAL ETMİYORUM

Cumhurbaşkanı Erdoğan, tedavi gören Gündüz'ü evinde ziyaret etmişti. Erdoğan, bir konuşmasında Gündüz'den bahsederek, “2 Sabri tanıdım ben, birisi bu Sabri ayağı kesiliyor. Diğeri de kendini tankın altına atan Sabri. Onu da çok ameliyat ettiler'' demişti. Darbecilere karşı korkusuzca direnen Gündüz önceki gün sosyal medyadan isyan etti. İşte o sözler:

BİZ VATANIMIZI KARŞILIKSIZ SEVDİK… İNSAN YERİNE KONULMADIK
“Bu son yazım. İlk ve son sitemim. Öncelikle biz ölümü de yaşamı da Allah'a bıraktık. Üç buçuk yıldır çekmediğim zorluk kalmadı. 15 Temmuz gazisi olmaktan insan yerine koyulmadık. FETÖ'cü teröristlere bile gösterilen saygıyı biz elde edemedik. Haklı olduğumu anlatmaya yeter diye düşünüyorum. Biz vatanımızı karşılıksız sevdik.

Şimdi bir daha konuşmamak üzere susuyorum ve bilinmesini istiyorum ki kimseye hakkımı helal etmiyorum… Ne çektiğim acıları, ne döktüğüm kanı, ne kesilen ayağımı ne de gözyaşlarımı… Kimseye hakkımı helal etmiyorum. “Mahkeme-i kübrada görüşmek üzere. ”

İLK VE SON SİTEMİM…

Gündüz'ün isyanını AKP eski Milletvekili Metin Külünk de paylaştı. Külünk, “FETÖ ve ötesinde kirli aklın işgalci kalemşörlerinin tahliyesini insan hakları hukuk gibi masum kavramların arkasına saklanarak alkışlayan işbirlikçi zavallılar ve de özellikle devletin elbisesini üzerinde taşıyıp sürekli zehir kusanlar iyi okuyun. 15 Temmuz gazisinin son mektubu…” dedi.

Kaynak: Sözcü

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ