CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu’na Ankara’da şehit cenazesindeki saldırıda taş atan Fatma Başaran’ın sosyal medyada AKP paylaşımları ortaya çıktı. Kılıçdaroğlu’na Ankara’da şehit cenazesinde saldırıda taş atan Fatma Başaran’ın CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu hakkında olumsuz paylaşımlar yaptığı ortaya çıktı.

Bu paylaşımlardan birinde Kılıçdaroğlu'na hakaret ederek Ankara'daki saldırıyı onayladığı görülüyor. Ayrıca Başaran'ın AKP'ye yönelik sosyal medyadan birçok paylaşım yapması dikkat çekti.

Eski Vekilin eski konuşması da GÜNDEME DÜŞTÜ: 'PKKLILAR BENİM ÇOCUĞUM'!..

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na şehit cenazesinde yapılan saldırı çözüm sürecinde AKP’li isimlerin sözlerini akıllara getirdi. PKK terör örgütünün alan ve hakimiyet kazandığı, akil insanlar adlı bir heyetin Türkiye’yi dolaşarak Türk milletine kabul ettirmeye çalıştığı çözüm sürecinde, birçok AKP’li isim de o süreçte skandal ifadeler kullanmıştı.

ESKİ VEKİL: ’22 BİN PKK’LI HEPSİ BENİM ÇOCUĞUM’

Bu ifadelerden biri de eski AKP milletvekili Cuma İçten’e ait. İçten, 2013 yılında Diyarbakır Barosunda yaptığı bir konuşmada, "Birileri 'terörist' diyor, birileri 'PKK' diyor, birileri 'gerilla' diyor. Birileri adına ne derse desin, ben hepsine insan diyorum; aramızdaki çizgi farkı bu. 22 bin tane PKK'lı öldürüldü, 22 bin tane çocuğum öldürüldü. Hepsi benim çocuğum" demişti.

Kaynak: Yeniçağ

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ