15 Temmuz şehidi Abdullah Olçok'un annesi Nihal Olçok, Spor Bakanlığı tarafından oğlunun adına açılan spor merkezinin açılışına davet edilmedi.

ŞEHİT OLÇOK ADINA TESİS AÇILDI AMA ANNESİ ÇAĞRILMADI
15 Temmuz 2016 tarihinde düzenlenen darbe girişiminde eşi Erol Olçok ve oğlu Abdullah Tayyip Olçok’u kaybeden Nihal Olçok, Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın Kocaeli Derince’de bugün hizmete açtığı, oğlunun adını taşıyan Abdullah Tayyip Olçok Gençlik ve Spor Merkezi’ne davet edilmedi. Gençlik ve Spor Bakanlığı resmi Twitter hesabından gülümseyen emojiyle, “Abdullah Tayyip Olçok Gençlik ve Spor Merkezimizi Kocaeli/Derince’de hizmete açıyoruz! Haydi arkadaşlar çıkın çıkın gelin!” paylaşımında bulundu.

‘BÜYÜK NEZAKETSİZLİK’
Nihal Olçok, Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın paylaşımına yanıt olarak, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan ve Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Kasapoğlu’nu da etiketleyerek, “Sayın@kasapoglu, Abdullah’ın ANNESİ var biliyorsunuz değil mi? Bu nasıl bir nezaketsizliktir ki evladımın isminin verildiği tesisi açılıyor ama anne davet edilmiyor. Gerçi bu sizi aşar biliyorum ama yine de davet bekledim… @RTErdogan” diye yazdı.

Kaynak: Yeniçağ

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ