Reklamlar
Anasayfa » Haber
19 Mayıs 2017 ( 3124 görüntülenme )

SAADET PARTİSİ'NDEN ERKEN SEÇİM AÇIKLAMASI...

Temel Karamollaoğlu'ndan erken seçim iddiası


Saadet Partisi lideri Karamollaoğlu, seçimin erkene alınacağını iddia ederek, "Hazırlıklı olmak zorundayız. Bu sene sonunda büyük ihtimalle seçim olacak" dedi.

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, partisinin il başkanları ve il müfettişleri toplantısında yaptığı konuşmada, seçimin erkene alınacağını iddia ederek, "Manzara o ki, bu iş kolay düzelmeyecek. Bundan dolayı da seçimin erkene alınması gerekiyor. Hazırlıklı olmak mecburiyetindeyiz. Bu sene sonunda büyük ihtimalle seçim olacak. Bugünden itibaren sonbaharda seçim olacakmış gibi hazırlıklarımızı yapmaya başlamalıyız." diye konuştu.

Türkiye'nin geleceğinin Saadet Partisi'nde olduğunu iddia eden Temel Karamollaoğlu, partilerinin, meseleleri bütün olarak ele alan, kamplaştırmayan, yatırımlara dar bir noktadan bakmayan bir parti olduğunu söyledi. 

Karamollaoğlu, "Herkes, solcusu, sağcısı, ilericisi, gericisi, 'Saadet Partisi Türk siyasetinde etkili olmadan bugün içine sürüklendiğimiz problemlerin üstesinden gelmemiz mümkün değil' diyor" dedi.

Kaynak: Yeniçağ

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

ERKEN EMEKLİLİKTE YENİ FORMÜL! Diyarbakır'da Jandarma Yine Hedef Oldu; ŞEHİT! Whatsapp'tan Kullanıcılara uyarı!.. Keskin Nişancıların Mevzilendiği Bina Vuruldu Meclis'te Büyük Skandal! PKK'ya Büyük Tepki! ANADOLU AJANSI REFERANDUM SONUCU... AÇILAN SANDIK: % 100 Mehmet Şimşek'e Hocasından ÇOK AĞIR MESAJ!..

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Malatya'da DEPREM!