Reklamlar
Anasayfa » Haber
19 Mayıs 2017 ( 3097 görüntülenme )

SAADET PARTİSİ'NDEN ERKEN SEÇİM AÇIKLAMASI...

Temel Karamollaoğlu'ndan erken seçim iddiası


Saadet Partisi lideri Karamollaoğlu, seçimin erkene alınacağını iddia ederek, "Hazırlıklı olmak zorundayız. Bu sene sonunda büyük ihtimalle seçim olacak" dedi.

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, partisinin il başkanları ve il müfettişleri toplantısında yaptığı konuşmada, seçimin erkene alınacağını iddia ederek, "Manzara o ki, bu iş kolay düzelmeyecek. Bundan dolayı da seçimin erkene alınması gerekiyor. Hazırlıklı olmak mecburiyetindeyiz. Bu sene sonunda büyük ihtimalle seçim olacak. Bugünden itibaren sonbaharda seçim olacakmış gibi hazırlıklarımızı yapmaya başlamalıyız." diye konuştu.

Türkiye'nin geleceğinin Saadet Partisi'nde olduğunu iddia eden Temel Karamollaoğlu, partilerinin, meseleleri bütün olarak ele alan, kamplaştırmayan, yatırımlara dar bir noktadan bakmayan bir parti olduğunu söyledi. 

Karamollaoğlu, "Herkes, solcusu, sağcısı, ilericisi, gericisi, 'Saadet Partisi Türk siyasetinde etkili olmadan bugün içine sürüklendiğimiz problemlerin üstesinden gelmemiz mümkün değil' diyor" dedi.

Kaynak: Yeniçağ

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Kekiğin Sağlığa Faydaları! Sınırda Yoğun ASKERİ HAREKETLİLİK! Şok Rapor! İnsanca Yaşamak İçin... İran'dan Flaş Cerablus Açıklaması Savcı: Ergenekon terör örgütü yok Olacak iş değil! 41 POLİSE YAKALAMA KARARI! Ağır ve Kara Haber... Şehitlerimiz "BİR BİR" Geliyor... Kuzey Irak'a Kapsamlı Operasyon Yapılacak

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Tankların yönü Suriye’ye döndü!