7179 görüntülenme 04 Mart 2021
Gazeteci Zafer Arapkirli, KRT'deki programında Hürriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Ahmet Hakan’ın bugünkü yazını eleştirdi. Arapkirli'nin konuşurken fonda 9/8’lik roman havası çalmasını istemesi dikkat çekti.

“ŞİMDİ BAŞLAYACAK OYNAMAYA…”
“Bu yazıyı konuşurken 9/8’lik roman havası eşliğinde okumazsak, lezzetsiz yavan bir yemek halinde gider.” diyerek fonda roman havası çaldıran Arapkirli Ahmet Hakan’ın yazısındaki ‘İnsan Hakları eylem planı mızmızlanması’ bölümüne değinerek; “Şimdi bakın başlayacak oynamaya, o tarafta haklı bu tarafında hakkını teslim etmek gerekiyor. Ona da biraz böyle gülücük, ötekine de birazcık makas almak lazım” ifadelerini kullandı.

“O HOPLAKLIĞI, O ZIPLAKLIĞI, O KIVRAKLIĞI YANİ 9/8’LİK ROMAN HAVASI TAVRINI BİR KEZ DAHA KOYMUŞ”
Hakan’ın yazısındaki ‘HDP konusunda durduğum’ yer kısmına da eleştiren Arapkirli; “Nerede duracağını izleyemiyoruz bile. Şimdi bakın nerelerden nerelere koşacak oynayacak’ dedi. Arapkirli yazıyı okuduktan sonra da; “Ahmet Hakan hemen arada ‘yargı karar versin’ diyenlerin yanında pozisyon alarak o oynaklığı, o hoplaklığı, o zıplaklığı, o kıvraklığı yani 9/8’lik roman havası tavrını bir kez daha koymuş. Ver Erol müziği... Vazgeçemediğimiz sabah eğlencemiz Ahmet Hakan, sevgiler, saygılar ve en derin muhabbetlerimi gönderiyorum” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Ajanslar/ Yeniçağ

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haber www.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırma www.bilgeturksam.com
Video Haber www.sarizeybek.tv
Özel Haber www.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAP www.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ