Politika
04 Şubat 2019 ( 2558 görüntülenme )

Özhaseki: 'SIRTIMI DAYADIĞIM BİR AĞA VAR'

AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı adayı Mehmet Özhaseki, Kahramankazan'da Yozgatlı Dernekler Federasyonu'nun düzenlediği programa katıldı.

Belediye Başkanı olması halinde şeffaflığa çok önem vereceğini vurgulayan Özhaseki ‘Belediyelerde bütçeler var, siz bana orada yetki veriyorsunuz ki bizim adımıza bu bütçeyi kullan diye. İşte o bütçeyi biz canımızdan aziz bileceğiz. İhale yaptığımız zaman kim girdi kaç lira kırdı bütün bunları bilmek sizin hakkınız’ diye konuştu.


 Vadettiği bütün projeleri yapacağının altını çizen AK Partili Özhaseki, sözlerini şöyle tamamladı;

‘SIRTIMIZI DAYAYACAK BİR AĞAMIZ VAR’

“Bizim buna gücümüz yeter, bilgimiz var birikimimiz var hazırlıklarımızı da yaptık daraldığımız yerde de sırtımızı yaslayacağımız bir ağa var, o ağayı da siz biliyorsunuz Recep Tayyip Erdoğan. Büyük metropollerde birçok proje devlet projesidir. Ulaşım için hazırladığımız 20 milyarlık proje var, belediye bütçesiyle yapmak mümkün değil. Hükümetle yapacağız.”

‘AĞAMIZ DA EBETTE BİZE YARDIMCI OLACAK’

“ Cumhurbaşkanı'mıza gideceğiz rica edeceğiz o da bizim tabii ki projelerimize yardımcı olacak. Hazırladığımız projeleri tek tek kendisine gösterdik. Ama ben merak ediyorum, her gün Cumhurbaşkanlığı makamına ağzına geleni söyleyenler, fütursuzca konuşanlar, durmadan yalan söyleyip iftira edenler, altın klozetlerden bahsederek yalan söyleyenler, elini sıkmamak için arka sokaklardan dolaşanlar hangi projeyi götürüp de hükümete yaptıracaklar Hangisini söylemeye ne yüzleri var bunların” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Sputnik News

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ