15270 görüntülenme 08 Haziran 2021
CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, Halk TV'de katıldığı programın görüntülerini paylaştı.nÖzel, görüntülerde iktidar ve organize suç örgütleri arasındaki ilişki hakkında çarpıcı açıklamalarda bulunurken; İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'yu çok kızdıracak açıklamalarda bulundu.

‘MERKEZDE SOYLU VAR’
''Cumhur İttifakı 3 halkadan oluşuyor. 1'inci halka; AKP 2'nci halka; MHP 3'üncü halka; organize suç örgütleri'' diyen Özel, ''Bu 3 halkanın kesişim noktasında Süleyman Soylu var!'' ifadelerini kullandı.

‘İDDİALAR VAHİM’

Öte yanda AKP MKYK üyesi Metin Külünk, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, HaberTürk sunucusu Veyis Ateş, Rasim Ozan Kütahyalı ve Akit TV'ye ilişkin iddialarda bulunan Peker'in videosunun ardından CHP Grup Başkanvekili ve Manisa Milletvekili Özgür Özel'den bir de çağrı geldi.

‘ACİLEN MECLİS SORUŞTURMA KOMİSYONU’

Sosyal medya hesabından paylaşım yapan Özel, ''Acilen TBMM'de bir araştırma komisyonu ve Süleyman Soylu hakkında bir soruşturma komisyonu kurulması çağrımızı yineliyoruz. Demokrasilerde bu iddialar hakkında üç maymunu oynayarak iktidarınızı sürdüremezsiniz! Bu rejim krizinden, bu ahlak krizinden başka türlü çıkamazsınız!'' ifadelerini kullandı.

Kaynak: Yeniçağ/ gerçekgundem

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haber www.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırma www.bilgeturksam.com
Video Haber www.sarizeybek.tv
Özel Haber www.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAP www.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ