9144 görüntülenme09 Haziran 2019
CHP İBB Başkan adayı Ekrem İmamoğlu'nun Ordu Havalimanındaki VIP krizi sırasında çekilen bir videoda valiye yönelik "it" dediği iddia edilmişti. AKP'li Ömer Turan "Orijinal videoda hakaret yok" dedi.

"YALANLA DOLANLA KAMPANYA YAPMAK HARAMDIR"


AKP'ye yakın gazeteci Ömer Turan, bugün sosyal medya hesabından söz konusu videonun montajlandığını belirterek yeni bir video yayınladı. Videonun orijinal halinde İmamoğlu'nun "Vali'ye gitti deyin" dediğini ifade eden Turan, montajlı videoyu yayanlara veryansın etti. Turan'ın paylaşımı şu şekilde:

‘AYIP YA’

"Alın, bu da mı gol değil? Adam açıkça "it" degil "gitti deyin" diyor. Bir insan evladına bu kadar iftira atılmaz. Nerede kaldı sizin müslümanlıgınız. Müslüman rakibini bırak, düşmanına karşı bile adaletli, hakkaniyetli olmalıdır. Yalanla dolanla kampanya yapmak haramdır. Ayıp ya."

‘ALIN SİZE VİDEONUN TAMAMI’

“İmamoğlunun Valiye hakaret ettiği iddia edilen görüntülere ulaştık. İmamoğlu Valiye söylendiği gibi "it" değil "Bey" diyor, Vali bey diyor, "Vali beyi gıcık etmeyelim gidelim" diyor ve herkesi sakinleştiriyor. Alın size videonun tamamı.”

Kaynak: Ömer Turan Twitter/ Milli Gazete

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ