3582 görüntülenme10 Kasım 2018
Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün aramızdan ayrılışının 80. yıl dönümünde Koç Holding’den yine unutulmaz bir video geldi. 10 Kasım videosunun müziğinde Gündoğdu Duran’ın bestelediği Nilipek’in özel bir yorum katarak yeniden seslendirdiği “Gözleri Aşka Gülen” şarkısı dikkat çekti.

HER YERDE ATATÜRK SEVGİSİ

Koç Holding'den yine duygulandıran bir 10 Kasım videosu geldi. Holdingin “Atatürk'ü Anma Günü” kapsamında her yıl merakla beklenen 10 Kasım videosu, hiçbir zorunluluk olmamasına rağmen; Atatürk'ü, astıkları posterleriyle; evinde, dükkanında, ofisinde kısaca bulunduğu her mekanda yaşatan insanları ekrana getiriyor.

ÜLKENİN DÖRT BİR YANINDAN KARELER VAR

Türkiye'nin dört bir yanında, Atatürk posteriyle yan yana gelen insanları izlediğimiz filmde, Londra'da çalışmalarını sürdüren fotoğrafçı Ersoy Emin'in kareleri yer alıyor. Filmin müziğindeyse Gündoğdu Duran'ın bestelediği, Nilipek'in özel bir yorum katarak yeniden seslendirdiği “Gözleri Aşka Gülen” şarkısı dikkat çekiyor. Kampanya Publicis İstanbul imzası taşıyor.

2017’DE DE KOÇ HOLDİNG UNUTULMAZ BİR VİDEO YAYINLAMIŞTI

Koç Holding 10 Kasım'a özel videosu, minik bir çocuğun dedesine “Sen hiç Atatürk’ü gördün mü?” sorusuyla başlıyor ve Videonun devamında ise kadın öğretmenin ve öğrencilerinin köy okulunu boyaması eşlik ederken ardından da bozkırda fidan diken bir adam, jimnastikçi kız, gökyüzündeki kadın pilot, bir balıkçının her gün güneşin doğuşunu izlemesi ve Türk askeri görüntüleri yer alıyordu.

Kaynak: Sözcü

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ