Reklamlar
Anasayfa » Haber
19 Ağustos 2017 ( 20957 görüntülenme )

TÜRKİYE'DE İLK KEZ AÇIKLANDI... YER GÖK AYAKTA!..

KILIÇDAROĞLU: YARIN YÖNETENLER SURİYELİ OLACAK

Türkiye’de yaşayan Suriyelilerin durumuna işaret eden Kemal Kılıçdaroğlu, "Kilis’te bugün seçim olsa deseler ki herkes oy kullanacak. Kilis’te belediye başkanı ve belediye meclis üyelerinin tamamı Suriyeli olur. dedi.

Türkiye'de yaşayan Suriyelilerin durumu hakkındaki soruya ise Kılıçdaroğlu;

“SURİYE’DE AKAN KAN DURSUN TAMAM DA...”

“Siyasi olarak görüşümüz biz Suriye'de akan kanın bir an önce durmasını istiyoruz. Türkiye'deki Suriyelilerin ülkelerine geri gitmelerini istiyoruz. Bu kadar açık bu kadar net. "

"BU BÖYLE GİTMEZ"

"Kilis'te bugün seçim olsa deseler ki herkes oy kullanacak. Kilis'te belediye başkanı ve belediye meclis üyelerinin tamamı Suriyeli olur. Kilis'teki bizim vatandaşlardan daha fazla Suriyeli var, hem de iki kat. Bizim bundan kurtulmamız lazım. Artık kendi ülkelerine dönmeleri lazım” cevabını verdi.

Kemal Kılıçdaroğlu daha sonra ise Yukarıelmahacılı köyünde Güngör Koç'un evine misafir oldu daha sonra ise karayoluyla Ankara'ya hareket etti.

Kaynak: Sözcü

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

DİKKAT!..METEOROLOJİDEN UYARI! HAMBURG POLİS MÜDÜRÜ'NDEN TÜRKİYE'YE ÇOK SERT UYARI!.. Tekirdağ'da Lastiği Patlayan Minibüs Yoldan Çıktı! ŞOK!.. MÜHÜRSÜZ OY PUSULALARI BAKIN NASIL MÜHÜRLENMİŞ... İçecek Devine Kırmızı Bülten Şoku!.. Tuğrul Türkeş'e BAKIN KİMİN ODASINI VERMİŞLER... Valilik Az Önce Duyurdu! MP5'Lİ PROVOKATÖR HAKKINDA İLGİNÇ KARAR!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
AB'den Flaş Musul Açıklaması!