Reklamlar
Anasayfa » Haber
17 Temmuz 2017 ( 2029 görüntülenme )

KATAR'DAN İNANILMAZ DARBE AÇIKLAMASI!..

KATAR: BİZDE DE 15 TEMMUZ OLABİLİR

Katar Savunma Bakanı Khalid bin Mohammad Al-Attiyah TRT World’e özel açıklamalarda bulundu. 

Attiyah, Katar'a yönelik ablukaya değinirken 15 Temmuz'daki darbe girişimine benzer bir olayın sıradaki hedefinin Katar olabileceğini ifade etti.

Al-Attiyah Suudi Arabistan ve Mısır'ın başını çektiği abluka uygulamasını 15 Temmuz darbe girişimine benzetti. Türkiye’nin İslam dünyası için onurlu bir duruş sergilediğini belirten Katar Savunma Bakanı benzer bir darbe girişimi için sıradaki ülkenin Katar olabileceği ihtimalinden bahsetti.

"SIRADAKİ HEDEF KATAR OLABİLİR"

Katarlı bakan 15 Temmuz darbe girişiminin anıldığı haftada konuya ilişkin “Evet, bu olayı çok yakından takip ettik. Dürüst olmak gerekirse Katar Emiri o gün Erdoğan’ı arayan ilk devlet başkanıydı. Düşünüyoruz ki Katar sıradaki hedef olabilir. Çünkü Türkiye ve Katar dünya üzerindeki mazlum insanlara karşı ortak onurlu bir duruş sergiliyor, bu noktada Katar bir sonraki hedef olabilir.” dedi.

Kaynak: Yeniçağ

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Polis Okullarına FETÖ Operasyonu! BÖLÜCÜ KATİL VATAN HAİNİ PKK'YA TUNCELİ'DE ŞOK! FETÖ'nün EGE YAPILANMASINA DÖRT İLDE ŞOK OPERASYON!.. BAHÇELİ HAKKINDA ŞOK İDDİA!.. 13 İLDE ByLock OPERASYONU! ALMAN ŞİRKETLERİ BAŞBAKANLIKTA... MESAJ ÜSTÜNE MESAJ!.. ŞOK!.. TERÖR İSRAİL'İ VURDU!.. Askeri Aracın Geçişi Sırasında Patlama!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
YARGITAY'DAN İŞ DÜNYASINA ŞOK KARAR!..