Reklamlar
Anasayfa » Haber
17 Temmuz 2017 ( 1984 görüntülenme )

KATAR'DAN İNANILMAZ DARBE AÇIKLAMASI!..

KATAR: BİZDE DE 15 TEMMUZ OLABİLİR

Katar Savunma Bakanı Khalid bin Mohammad Al-Attiyah TRT World’e özel açıklamalarda bulundu. 

Attiyah, Katar'a yönelik ablukaya değinirken 15 Temmuz'daki darbe girişimine benzer bir olayın sıradaki hedefinin Katar olabileceğini ifade etti.

Al-Attiyah Suudi Arabistan ve Mısır'ın başını çektiği abluka uygulamasını 15 Temmuz darbe girişimine benzetti. Türkiye’nin İslam dünyası için onurlu bir duruş sergilediğini belirten Katar Savunma Bakanı benzer bir darbe girişimi için sıradaki ülkenin Katar olabileceği ihtimalinden bahsetti.

"SIRADAKİ HEDEF KATAR OLABİLİR"

Katarlı bakan 15 Temmuz darbe girişiminin anıldığı haftada konuya ilişkin “Evet, bu olayı çok yakından takip ettik. Dürüst olmak gerekirse Katar Emiri o gün Erdoğan’ı arayan ilk devlet başkanıydı. Düşünüyoruz ki Katar sıradaki hedef olabilir. Çünkü Türkiye ve Katar dünya üzerindeki mazlum insanlara karşı ortak onurlu bir duruş sergiliyor, bu noktada Katar bir sonraki hedef olabilir.” dedi.

Kaynak: Yeniçağ

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

KİM BU PARALEL DEVLETLER OTOYOL'a Girecekler, Dikkat! Fuat Avni’den Yeni Bir İddia Daha! O Amerikalı'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Büyük Saygısızlık! Bu Saray Bakınız Nasıl Saray ! WhatsApp Kullanıcılarının DİKKATİNE! Türkiye'ye Bakınız Kimler Gelmiş... Bu söylediklerimiz başka bir ülkede duyulsa, tarih yeniden yazılırdı...

Bakmadan Geçme!

KAPAT
SAKARYA'DAKİ HUNHAR CİNAYETE VALİLİK'TEN İLK RESMİ AÇIKLAMA!..