Genel
12 Aralık 2018 ( 3087 görüntülenme )

Erdoğan'a bomba teklif!.. 'ADAY OL'

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu yerel seçimlerle iligi açıklamasında Osmanlı Valis Midhat Paşa'ya atıfta bulunarak, "Tayyip Bey dese ki belediye başkanlığına adayım, bütün gücümüzle destekleriz" diye konuştu.

Saadet Partisi lideri Karamollaoğlu düzenlediği basın toplantısında yerel seçimlere dair değerlendirmelerde bulundu.  Karamollaoğlu açıklamasında, "Biz Saadet Partisi olarak yerel seçimlerde göstereceğimiz adaylarımız üzerinde titizlikle çalışıyoruz" diye konuştu. 


Karamollaoğlu konuşmasını şöyle sürdürdü:

'İYİ BELEDİYE BAŞKAN ADAYI OLUR'

"Tayyip Bey dese ki 'belediye başkanlığına adayım' bütün gücümüzle destekleriz. Çünkü o işi iyi yapıyordu. Hakkını veriyordu. Bizim ocakta piştiği için, buranın hikmetiyle belediyecilikte başarılıydı. Tabii kader kendisine başka bir yol çizdi ve devlet yönetiminin başına geçti."

'DEVLETİ YÖNETEMİYOR'

"Tarihçiler Midhat Paşa’yı anlatırken hep şunu söylerler : “Midhat Osmanlı’nın çok iyi bir valisiydi, ne zaman ki sadrazamlığa getirildi, hem Osmanlı’ya yazık edildi, hem de iyi bir vali kaybedildi. Biz milletimizi; Tayyip Bey’in devlet nizamını bozduğuna, sistemi yürütemediğine ikna edemiyoruz."

'KENDİ PARTİSİNDEN KENDİSİ DE ŞİKAYETÇİ'

"Şimdi bakıyorum, kendi partisinin kirliliğinden o kadar şikayetçi ve seçimler yaklaştıkça o kadar tedirgin ki… Milli Görüş gömleğinin kıymetini belki şimdi anlıyordur."

'ALLAH'A ŞÜKÜR BİZDE SORUN YOK'

"Bakın Saadet Parti'si Allah’a şükür, Merhum Erbakan hocamızın elinde dikilen o gömleği bir gün olsun çıkarmadı. O gömleğe tek bir leke bile sürdürmemeye özen gösteriyor.

Kendi adaylarımızı belirlerken Tayyip Bey’in yaşadığı sıkıntıyı yaşamıyoruz. Ranta, yolsuzluğa, hukuksuzluğa bulaşmış arkadaşlarımız yok. Hepsi hizmet sevdalısı, hepsi pırıl pırıl, genç, dinamik ve cebinden önce şehrini düşünen kişiler."

kaynak:cumhuriyet

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ