İYİ Parti Adana İl Başkanı Göktürk Boyvadaoğlu, Aşure Günü ile ilgili düzenlenen programda İYİ Parti'ye katılanlara rozetlerini taktı. Adana'da AKP ve MHP'den toplam 113 kişi İYİ Parti'ye katıldı. Aşure Günü ile ilgili parti binasında düzenlenen programda İYİ Parti saflarına katılanlara parti rozetleri İl Başkanı Göktürk Boyvadoğlu tarafından takıldı.

Gerçekleşen programda İYİ Parti Adana Milletvekili M. Metanet Çulhaoğlu’da hazır bulunurken, İYİ Parti’nin büyük bir yükseliş içinde olduğunu belirten İl Başkanı Boyvadaoğlu yaptığı konuşmada şunları kaydetti;

‘KOKU İMPARATORLUĞU YIKILACAK’

“ Kıymetli arkadaşlar… Hepiniz hoş geldiniz! Sizlerle birlikte biz, büyük bir aileyiz. Yükseliş içinde olan Partimiz, sizlerin katılımı ile her gün daha da güçlenmektedir. Henüz 2 yıllık bir Parti olmamıza rağmen, her kesimden insanlarımız bizlere güvenerek akın akın geliyor. Hedefimiz Partimizi iktidar, Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’i de Cumhurbaşkanı yapmaktır. Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’in özverili çalışmaları, dik duruşu ve tüm insanlara güven vermesi korku imparatorluğunu yıkmış, vatandaşlarımızın umudu olmuştur’.

‘İYİ PARTİ HALKIMIZ İÇİN BİR UMUT OLDU’
Amacımız Ülkemizi ve Ülkemiz insanını refaha, mutluluğa ulaştırmaktır. Ülkenin birlik ve beraberliğe olan inançlarının sonsuza kadar devam edeceğini, İYİ Parti’nin tüm vatandaşlara dil, din, ırk, mezhep ayırımı gözetmeksizin adil ve eşit olarak, her bireyin bir değer olduğunu ifade eden Boyvadaoğlu, gerçekleri görerek İYİ Parti’ye gelen kardeşlerimize bizimle birlikte oldukları için teşekkür ediyorum. İYİ Parti insanlarımız için umut olmuştur. “

‘GÜCÜMÜZÜ SİZLERDEN ALIYORUZ’

“Sizlerden aldığımız güçle, 18 yıldır iktidarda olan hükümete önemli mesajlar verdik. Yapılan yanlışları gündeme getirerek İYİ Parti’nin tüm insanların umudu olduğunu, yaptığımız güzel çalışmalarla belirttik. Bu duygu ve düşüncelerle hepinize tekrar teşekkür ediyor, sevgi ve selamlarımı sunuyorum” dedi.

Kaynak: Yeniçağ

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haber www.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırma www.bilgeturkstrateji.com
Video Haber www.bilgeturktv.com
Özel Haber www.e-sarizeybek.com
KİTAP www.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ