İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın, Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mansur Yavaş'a başarılar diledi.

'DESTEKLİYORUZ'

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın, Mansur Yavaş'ı sosyal medya hesabı Twitter'dan tebrik ederek başarılar diledi.Aydın, "Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olan Sayın @mansuryavas06 Beyi tebrik eder başkent Ankara'mıza, ülkemize ve milletimize hizmet yolunda başarılar dilerim. Milletimizin birliğini yansıtan "güçbirliği", dalga dalga bütün yurda yayılacak ve mutlaka başarıya ulaşacaktır." dedi. 

Mansur Yavaş GELİYOR...

CHP'nin önceki gün yapılan Parti Meclisi (PM) toplantısından sonra Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı olarak açıklanan Yavaş, CHP Genel Merkezine gelerek, Kılıçdaroğlu ile görüştü. Basına kapalı yapılan görüşmede Yavaş, Kılıçdaroğlu'na kendisine duyduğu güvenden dolayı teşekkür etti.

'BOYNUMUZUN BORCU'

Kılıçdaroğlu’nun “Ankara’yı alacağız Mansur Bey, 31 Mart akşamı Ankara Büyükşehir Belediye Başkanısınız” dediği öğrenildi. Yavaş da ‘’Seçimi kazanmak benim boynumun borcu. Ankara’yı mutlaka alacağız’’ cevabını verdi.

MANSUR YAVAŞ'A BÜYÜK DESTEK

Kılıçdaroğlu'nun da Yavaş'a çalışmalarında başarılar dileyerek, “Ankara'yı alacağız Mansur Bey, 31 Mart akşamı Ankara Büyükşehir Belediye Başkanısınız, şimdiden hayırlı olsun” dediği öğrenildi. Kılıçdaroğlu, 31 Mart'a kadar zorlu bir mücadele döneminden geçileceğini de söyledi ve bu dönemde gerilimden uzak, herkesi kucaklayan bir stratejiyle çalışmaların sürmesi gerektiğini vurguladı.

Kaynak: Yeniçağ/ Sözcü

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ