Isparta Belediye Başkanı ve MHP’nin adayı Yusuf Ziya Günaydın, miting yapacağı pazar yerinin AKP’nin Isparta Belediye Başkan adayı Şükrü Başdeğirmen tarafından TIR'larla kapatıldığını iddia etti.

Yusuf Ziya Günaydın, Halıkent Kapalı Pazar yerinde miting için kuracağı sahnenin AKP'nin Isparta Belediye Başkan adayı Şükrü Başdeğirmen tarafından 3 adet TIR'la kapatıldığını iddia ederek 'Siyasi ahlaka sığmayan bu hareketi esefle kınıyorum. Daha yönetime bile gelmeden zulüm peşinde koşan bu zihniyeti değerli Isparta halkımızın vicdanına havale ediyorum. Kaybetme korkusu sen nelere kadirsin'diyerek tepki gösterdi. .

"3 ADET TIR, MİTİN YAPACAĞIMIZ ALANA PARK EDİLDİ"

Günaydın, sosyal medya hesabı Facebook'tan yaptığı açıklamada, "AK Parti Belediye Başkan Adayı Şükrü Başdeğirmen ve AK Parti Meclis Üyesi Adayı Erdal Çelik'e ait 3 adet TIR bugün akşam miting yapacağız Halıkent Kapalı Pazar yerine sahne kuracağımız alana AK Parti Belediye Meclis Üyesi Salim Nuri Güntaç ve bazı AK Parti yöneticilerinin nezaretinde park edildi. “ ifadelerini kullandı.

"KAYBETME KORKUSU SEN NELERE KADİRSİN"

Günaydın, sözlerinin devamında, “Siyasi ahlaka sığmayan bu hareketi esefle kınıyorum. Daha yönetime bile gelmeden zulüm peşinde koşan bu zihniyeti değerli Isparta halkımızın vicdanına havale ediyorum. Kaybetme korkusu sen nelere kadirsin. Her şeye rağmen sevgi kazanacak. Tüm halkımızı bu akşam 21.00'da Halıkent Kapalı Pazar yerine davet ediyorum." ifadelerini kullandı.

Kaynak: Yeniçağ

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haber www.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırma www.bilgeturkstrateji.com
Video Haber www.bilgeturktv.com
Özel Haber www.e-sarizeybek.com
KİTAP www.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ