23 Haziran seçimi öncesi Ekrem İmamoğlu aleyhinde eylem yapıp, bildiri okuyan İBB personelinin işten çıkarılıp çıkarılmayacağına dair İmamoğlu'ndan açıklama geldi. Gazeteci Candaş Tolga Işık, seçim öncesi yaşananlarla ilgili İmamoğlu ile yaptığı görüşmeyi kendi sosyal medya hesabından paylaştı.

‘İMAMOĞLU’NU İSTEMEYİZ DİYENLER ŞİMDİ NE OLACAK


İstanbul’da tekrarlanan seçim öncesinde Saraçhane’deki belediye binası önünde “Ekrem İmamoğlu karşıtı” miting düzenleyen İBB çalışanlarının, İmamoğlu’nun yeniden başkan seçilmesinin ardından akıbetlerinin ne olacağı merak konusu olmuştu.

TOLGA IŞIK AÇIKLADI

Seçimden büyük bir farkla zaferle çıkan Ekrem İmamoğlu ile görüştüğünü söyleyen gazeteci Candaş Tolga Işık, o görüşmeyle ilgili kendi sosyal medya hesabından açıklamalarda bulundu. İşte Işık’ın konuya ilişkin paylaşımları;

‘BENİM HİÇBİR KİMSEYE KİNİM YOK, OLAMAZ DA’

“Az önce İBB Başkanı @ekrem_imamoglu ile konuştum. Seçim sürecinde İBB önünde bildiri okuyan personeli sordum, şöyle cevap verdi: “Benim hiçkimseye bir kinim yok. Olamaz da. İstanbul’a dair hayallerim var, bir an önce görevimin başına geçip bu hayalleri gerçekleştirmek istiyorum”

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ