Reklamlar
Anasayfa » Haber
17 Temmuz 2017 ( 2867 görüntülenme )

FARS HABER AJANSI 11 EYLÜL'Ü DUYURDU... DÜNYA ŞOKTA!..

ESKİ CIA AJANI: DÜNYA TİCARET MERKEZİ 7'Yİ BİZ PATLATTIK

79 yaşındaki emekli CIA ajanı Malcom Howard, Cuma günü New Jersey’deki hastaneden taburcu olduktan sonra birkaç haftalık ömrü kaldığını söyleyip çok çarpıcı iddialarda bulundu. 

Howard, 11 Eylül saldırıları sırasında yıkılan üçüncü bina World Trade Center 7’ın “kontrollü yıkımı”nda görev aldığını iddia etti.

36 yıl CIA istihbarat memuru olarak çalışan Howard, mühendislik eğitimi alması ve daha önceki görevlerinde yıkım işlerinde tecrübeli olması nedeniyle üst düzey CIA ajanları tarafından bu projeye dahil edildiğini belirtti.

İnşaat mühendisliği mezunu Howard, 1980’lerin başında CIA’ya dahil olduktan sonra patlayıcı maddeler uzmanı oldu. Howard, küçük bir çakmaktan 80 katlı binaya kadar çeşitli patlayıcı yerleştirme işlerinde tecrübe sahibi olduğunu söyledi.

Kaynak: Fars Haber Ajansı

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Pakistan'a Türkiye'den RESMİ YARDIM! KORAY AYDIN PAYLAŞTI... AKP'DE FETÖ ŞOKU!.. IŞİD'e ŞOK KAPI!.. Dikkat!.. Aziz Kocaoğlu'ndan İZMİRLİLERE ÖNEMLİ DUYURU... YENİ KHK YAYIMLANDI! ABD'DEN BARZANİ'YE MESAJ! BÜYÜK HAREKAT!.. TÜRKİYE GENELİNDE 71.705 POLİS-JANDARMA İLE OPERASYON!.. Rusya'nın SURİYE İçin Önerdiği ANAYASA TASLAĞI Basına Sızdı!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
TRUMP'dan TEHLİKELİ ÇIKIŞ!..