31933 görüntülenme 09 Nisan 2019
Kadıköy eski Belediye Başkanı CHP'li Avukat Selami Öztürk, ve CHP eski Milletvekili Gazeteci Mustafa Balbay, Habertürk'te Didem Arslan Yılmaz'ın sunduğu Türkiye Nabzı programına konuk oldu. Selami Öztürk ve Mustafa Balbay, Habertürk'te kanalların AKP'nin açıklamalarını dakikalar boyunca canlı yayınlamasına tepki gösterdi.

Avukat Selami Öztürk, canlı yayın sürerken AKP Sözcüsü Ömer Çelik'in açıklamalarının aralıksız yayınlanmasına tepki gösterdi. Öztürk yaptığı konuşmada kanalların AKP'nin açıklamalarını saat saat canlı yayınlamasına şu sözlerle tepki gösterdi:

‘8 GÜNDÜR YAYINLAR KESİLİP AKP VERİLİYOR, BUNU DİNLEMEK ZORUNDA DEĞİLİM’

"Diğer günlerde izledim bu tartışma programlarını. 8 gündür bu saatlerde bu programlar kesiliyor ve dakikalarca bunlar veriliyor. Burada bugün oturuyorsam sadece size saygımdan dolayı oturdum. Bu kadar uzun süre dinlemek zorunda değiliz. 15 kanalda birden veriliyor. Bu büyük bir haksızlık. 45 dakika sürdü. 45 dakika içerisinde seçimle ilgili fındık kabuğunu dolduracak bir şey söyledi mi? Yok eleştiri."

MUSTAFA BALBAY: ’15 KANALDA AYNI ANDA AKP’YE CANLI YAYIN AMA İMAMOĞLU’NA YOK’

Öte yandan Mustafa Balbay da "Bir arkadaşım saymış, 34 kanalda Ömer Çelik yayınlanıyor. İşte İmamoğlu buna cevap vermeye çalışıyor" dedi.

Kaynak: gerçekgundem

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haber www.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırma www.bilgeturksam.com
Video Haber www.sarizeybek.tv
Özel Haber www.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAP www.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ