Reklamlar
Anasayfa » Haber
11 Ocak 2017 ( 12326 görüntülenme )

Gökçek'ten SKANDAL TWEET'e SKANDAL CEVAP!

GÖKÇEK: YAYANLAR ŞEREFSİZDİR!..

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, bu sabah saat 02.01’de kendi Twitter hesabından atılmış gibi gösterilen, “Yeni Anayasa ezici çoğunlukla kabul ediliyor, başkanlık geliyor güle güle Cumhuriyet, güle güle CeHaPe” yazılı mesajın kesinlikle montaj ve yalan olduğunu belirtti.


Ankara Büyükşehir Belediyesinden yapılan açıklamada, sosyal platformlarda sık sık yaşanan gerçek dışı ve yalan paylaşımlara Başkan Gökçek adına atılmış bir tweet eklendiği belirtilerek;

“Başkan Melih Gökçek'in hesabından atılmış gibi gösterilen ve art niyetli kişiler tarafından paylaşılan sözkonusu mesaja ilişkin Twitter hesabından açıklama yapan Başkan Gökçek, ‘Twitter'da bu mesajı bazı şerefsizler dolaştırmaya başlamış. Ben böyle bir tweet atmadım. Montaj bir tweet. Alçaklık para ile değil' mesajını attı” denildi.

“Mesajı ilk atan kişiyi araştırıyorum”
Gökçek, mesajı ilk yayınlayan kişiyi kendisinin de araştırdığını, ancak konuya ilişkin bilgisi olanların da mutlaka bildirmesini istediğini kaydederek, “Bizim Cumhuriyet'le sorunumuz olmaz. CHP’yi sevmem ama yok olmasını istemem. Ama ıslah olmasını isterim. Bu tip provokasyonlara karnımız tok. Yapan ve bu ikaza rağmen yayanlar şerefsizdir” açıklamasını yaptı.

Gökçek, “Ayrıca bu tweet’i bilerek yayanlar hakkında savcılığa suç duyurusunda bulunacağımı ve tazminat davası açacağımı ihtaren bildiririm” sözleriyle mesajını tamamladı.

Kaynak:sözcü

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Kemik Erimesinden Korunmanın Yolları Nelerdir? ÜLKÜCÜLERDEN BAHÇELİ ve EKİBİNE ŞOK MESAJ!.. ŞOK!.. HATAY SINIRINDA KRİTİK GELİŞME!.. DİKKAT!.. 125.000 KİŞİNİN PARASI HESAPTA BEKLİYOR!.. YSK'dan Referandum Açıklaması! SIĞINMACILARA HARCANAN PARA AÇIKLANDI!.. AKIL DURDU!.. İŞE BAKIN!.. YSK SEÇİMİ İPTAL ETTİ!.. 5 Günde 23 ŞEHİT!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
SÜRÜCÜLER DİKKAT!..YENİ UYGULAMA!