1264 görüntülenme 03 Aralık 2021
İYİ Parti, sosyal medya hesaplarında yayınladığı tanıtım videosunda ‘Hazırız, biz çözeriz' mesajı verdi.

‘PROJEMİZ HAZIR KADROLARIMIZ HAZIR BİZ ÇÖZERİZ’
Videoyu sosyal medya hesabından paylaşan İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, “Rant kapılarıyla yandaşı zengin edip halkı fakirleştirenlere, ‘Ben ekonomistim!’ deyip ülkeyi borç bataklığına sürükleyenlere karşı Türkiye ekonomisine yeniden bolluk getirmek için, projelerimiz ve kadrolarımızla, hazırız, biz çözeriz” ifadelerini kullandı. Grup toplantısında yaptığı konuşmada da Akşener, şunları söylemişti:

‘HAZIRIZ’
* Bizim vizyonumuza ortak olmak için, hak ettiğimiz bir Türkiye'ye kavuşmak için, millet bizi çağırıyor! Türkiye'nin iyi ve cesur evlatları; Türkiye sahipsiz değil. Milletimiz çaresiz değil. Biz hazırız. Liyakatli kadrolarımızla, projelerimizle, çözümlerimizle; Biz hazırız.

‘ÇÖZERİZ’
* Evet, ekonomik kriz var. Ama kimse merak etmesin; Biz çözeriz! Evet, enflasyon var, pahalılık var. Ama kimse merak etmesin; biz çözeriz! Evet, yokluk var, yoksulluk var. Ama kimse merak etmesin; Biz çözeriz!

‘ENDİŞE ETMEYİN ‘PROJEMİZ HAZIR KADROLARIMIZ HAZIR BİZ ÇÖZERİZ’
* Evet, haksızlık, hukuksuzluk, adaletsizlik var. Ama kimse merak etmesin; Biz çözeriz! Türkiye'nin çözülemeyecek sorunu yok. Biz buradayız, ve evelallah hepsini çözeceğiz. Kimse endişe etmesin..

Kaynak: Ajanslar/ Sözcü

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haber www.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırma www.bilgeturkstrateji.com
Video Haber www.bilgeturktv.com
Özel Haber www.e-sarizeybek.com
KİTAP www.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ